banner277

TRABZON DERNEKLER FEDERASYONU İBRAHİM SAĞIROĞLU'NU ZİYARET ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu İstanbul Trabzon Dernekle Federasyonu Yetkililerini Yomra Belediye Binasında Başkanlık Makamında Kabul etti.

TRABZON DERNEKLER FEDERASYONU İBRAHİM SAĞIROĞLU'NU ZİYARET ETTİ

 TRABZON DERNEKLER FEDERASYONU İBRAHİM SAĞIROĞLU'NU ZİYARET ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu iSTANBUL Trabzon Dernekler Federasyonu Yetkililerini Yomra Belediye Binasında Başkanlık Makamında Kabul etti. İstanbul Trabzon Dernekler Federasyonu Genel Başkan Vekili  ve Yönetim Kurulu Trabzon'a gelerek Trabzon ve İlçelerindeki Belediye Başkanlarını tek tek ziyaret ediyorlar . İstanbul Trabzon Dernekler Federasyonu Genel Başkan Vekili ve Yöneticileri Amaçlarının 12-25 Ekim İstanbul Feshane ,19-22 Kasım Antalya Cam Pramit ,18-21 Şubat Merinos Kongre ve Kültür Merkezi -Bursa ve 25-28 Şubat İstanbul -Yenikapı'da Tanıtım Fuarlarında Şehrimiz Trabzon'un tanıtımını en üst seviyede yapabilmek .,Trabzon'u Bacasız Sanayi olan Turizmde haklı olarak payını artırabilmek olduğunu ifade etti.

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu İstanbul Trabzon Dernekler Federasyonu Yetkililerine Trabzon için yapmış oldukları Hizmetlerden dolayı Teşekkür etti . Yapmış olduğunuz hizmet gerçekten  yatsınamaz derecede Trabzon için faydalı olacaktır güzel bir hizmet yapıyorsunuz sizlere desteğimiz sürecek dedi.
Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2015, 01:28
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273