banner277

TOKİ BAŞKANI BAŞKANI ERGÜN BAŞKAN ÜSTÜN'Ü ZİYARET ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Trabzon'a yapmış olduğu gezi devam ediyor Başkan Ergün bu günde Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün'ü ziyaret etti.

TOKİ BAŞKANI BAŞKANI ERGÜN BAŞKAN ÜSTÜN'Ü ZİYARET ETTİ

 TOKİ BAŞKANI ERGÜN SÜRMENE BELEDİYE BAŞKANI ÜSTÜN'Ü ZİYARET ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Trabzon'a yapmış olduğu gezi devam ediyor Başkan Ergün bu günde Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün'ü ziyaret etti. TOKİ Başkanı Ergün'e Sürmene'de yapılmakta olan TOKİ Konutları ile ilgili aksaklıkları ileten Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ayrıca Sürmene Yemişli Mahallesi Kentsel Dönüşümü ile ilgili görüşme yaptı . TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Başkan Rahmi Üstün'e Sürmene İçin gerekli yardımları yapmaya hazır olduğunu bildirdi.  Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün TOKİ Başkanı Ergün'e Günün anısına Sürmene Memişağa Konağı Restoran'da özel İşlemeli Sürmene Bıçağı Hediye Etti. 

SÜRMENE BELEDİYE BAŞKANI ÜSTÜN ; 

Başkan Rahmi Üstün TOKİ Başkanı Ergün ile görüştüm TOKİ Sürmene 2 Etap ve 3 Etapta Hak sahibi olanlara Seçimlerden Önce Daireleri Törenle teslim edilecek . Başkan Üstün TOKİ Tüm İşini bitirdi bizde Sürmene Belediyesi olarak Kontrollerimizi yaparak Şenleme Ruhsatlarını hazırlıyoruz Seçim Öncesi Sürmene TOKİ 1 ve 2 Etap Törenle Şenlenecek dedi. 
Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2015, 17:39
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273