SÜLEYMAN SOYLU OF'TA 1 KASIM İÇİN MORAL DEPOLADI

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Ak Parti Milletvekili Adayı MKYK Üyesi Süleyman Soylu 1 Kasım Seçimlerine sayılı saatler kala Dün Akçaabat'ta bu günde Of'ta yapmış olduğu mitinglerle Moral depoladı .

SÜLEYMAN SOYLU OF'TA 1 KASIM İÇİN MORAL DEPOLADI

 SÜLEYMAN SOYLU OF'TA 1 KASIM İÇİN MORAL DEPOLADI 

Haber : Ömer Altıntaş  / Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Ak Parti Milletvekili Adayı MKYK Üyesi Süleyman Soylu 1 Kasım Seçimlerine sayılı saatler kala Dün Akçaabat'ta bu günde Of'ta yapmış olduğu mitinglerle Moral depoladı . Of Mitinginde Karşısında gördüğü kalabalığı hayranlıkla izleyen Süleyman Soylu Of halkına Mitinge katılıp kendi öz evlatlarını bağrına bastıkları için teşekkür etti. 

Süleyman Soylu Ülkenin Geleceği için Projelerin devamı İçin,Havaalanları'nın Tamamlanması için,Limanların,Tünellerin,Köprülerin ,Duble Yolların ,Hızlı Tren için bir kez daha sizden Onay İstiyoruz 1 Kasım'da vur Oyunu AK Partiye Ülkenin ufkunu aç dedi. Süleyman Soylu Adamlar yanı başımıza Binlerce Kilometre uzaktan gelecek Ülkenin içinde asker dolaştıracak bize sizin ne işiniz var orada diye soracaklar ne olsun biz komşumuza çeki düzen veremiyoruz da siz mi binlerce kilometre uzaktan vereceksiniz sizin mi komşunuz bu devletler bizim mi .
Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2015, 20:49
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273