SOYLU TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Ak Parti Milletvekili Adayı Süleyman Soylu Sürmene Sofrasında Onuruna verilen sabah kahvaltısında Eski yeni Parti Yöneticileri,Mahalle Muhtarları,Meclis Üyeleri ve Partililere bir konuşma yaptı.

SOYLU TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ

 SOYLU TERÖRÜN KÖKÜ KURUYANA KADAR MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Ak Parti Milletvekili Adayı Süleyman Soylu Sürmene Sofrasında Onuruna verilen sabah kahvaltısında Eski yeni Parti Yöneticileri,Mahalle Muhtarları,Meclis Üyeleri ve Partililere bir konuşma yaptı. Sürmene Sofrasında Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Tarafından karşılanan Süleyman Soylu yaptığı konuşmada Güçlü bir Türkiye Komşularımız ve Avrupalılar tarafından istenmiyor. Ülkemiz çok güçlü Her Ülkeye Mazluma Yardım yapmakta başı dara düşen komşuya kapısını açmakta buda Düşmanlarımızın işine gelmiyor onun için sürekli içimizde ve dışımızdaki taşeron Ayrılıkçı Terör gruplarını hep harekete geçirip hainlere tuzaklama yaptırıp vatandaşlarımızı katlediyorlar . Ak Parti Milletvekili Adayı Süleyman Soylu Güçlü bir Ülke Güçlü bir devlet için Güçlü Hükümet gerek onun için 1 Kasımda sandık başına gidip bunlara derslerini verin . Süleyman Soylu daha sonra vatandaşların isteklerini tek tek dinledi bazılarına anında müdahale ederek sorunları giderdi. Muhtarların dert ve isteklerini dinlemek için Sürmene Belediyesi Meclis Salonunda tekrar toplanıldı. 

SOYLU VE BAŞKAN ÜSTÜN BELEDİYE MECLİS SALONUNDA MUHTARLARIN TALEPLERİNİ ALDI 

Trabzon Ak Parti Milletvekili Adayı Süleyman Soylu Sürmene Halkı ile Sürmene Sofrasında yaptığı kahvaltılı toplantı ve hitaptan sonra Sürmene Mahalle Muhtarlarını dinlemek için Sürmene Belediyesi Meclis Salonunda bir araya geldi. Mahalle Muhtarlarının dertlerini tek tek dinleyen bazılarına anında çözüm bulan Soylu Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ile birlikte gelen karşı talepleri tek tek not etti. 37 Mahalle Muhtarının isteklerini not alan ikili Toplantı sonrası Anlaşıldı ki Sürmene'nin birinci sorunun Yol ve Betonlama olduğu bir kez daha anlaşılmış oldu. Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün bu bütçe ve İmkanlarla ancak bu kadar Borçlanma için yetki istedik inşallah 10.000.000 Milyarlık Borçlanma yapıp Beton ve Asfalta Önem vereceğiz dedi. Süleyman Soylu Daha sonra Balıklı Mahalle ve Soğuksu Mahallesi Muhtarlarının ortak sorunu olan Sürmene Balıkçı Barınağı ve Balıklı Balıkçı Barınağının onarılması ve İçinin boşaltılması konusunu anında yapmış olduğu telefon görüşmeleri ile halletmiş oldu. Sürmene Belediye Meclis Salonunda yapılan Toplantı sonrası Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı Süleyman Soylu Beraberinde Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ,Belediye Meclis Üyeleri ,Partililer ve Mahalle Muhtarları ile Sürmene Halkını tek tek ziyaret etmeye başladılar .
Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2015, 13:11
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273