banner277

SOYLU MÜJDEYİ VERDİ AKYAZI YOLU TRAFİĞE AÇILDI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Akyazı'da 5.5 Ay Önce kapanan Yol Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Trabzon Millet Vekili Süleyman Soylu'nun verdiği müjde ile beraber yeniden açıldı.

SOYLU MÜJDEYİ VERDİ AKYAZI YOLU TRAFİĞE AÇILDI

 SOYLU MÜJDEYİ VERDİ AKYAZI YOLU ULAŞIMA AÇILDI

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 
Süleyman Soylu Müjdeyi verdi Akyazı Trabzon Karayolu yeniden Trafiğe açıldı .Akyazı Trabzon Yolu 16 Mart'ta bir binanın istinat duvarının çökmesi sonucu kapanmış beş buçuk ay sonra tekrar hizmete girdi.

Karadeniz Sahil Yolu'nun Trabzon'un Akyazı ve Yıldızlı mahalleri arasında kalan kısmındaki bir yamaçta yer alan binanın yan bölümündeki istinat duvarının çökmesi sonucu bir kişi yaralanmış ve yol trafiğe kapanmıştı. 16 Mart tarihinde yaşanan bu olayın üzerinden tam beş buçuk ay geçti. Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç Heyelanlı Bölgedeki evin Yıkımı ve İstimlakı için çok uğraş verdi bu uğraşta Kendisine Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun yardımcı oldu.

Kapanan yola alternatif olarak stadyumun bulunduğu dolgu alanından yol verilmişti ancak Akyazı'da trafik çilesi tam beş buçuk ay hiç bitmedi.Yol bu sabah trafiğe açıldı.
Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2015, 11:42
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273