banner277

ORTAHİSAR'DA AYDOĞDU'NUN YERİNE TERZİ GELDİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Turan Terzi’yi mecliste ki ilk gününde Trabzon Bayburtlular Dedekorkut Derneği ve AK Parti Arafil Boyu Mahalle Teşkilatı yalnız bırakmadı.

ORTAHİSAR'DA AYDOĞDU'NUN YERİNE TERZİ GELDİ

 ORTAHİSAR'DA AYDOĞDU'NUN YERİNE TERZİ GELDİ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Turan Terzi’yi mecliste ki ilk gününde Trabzon Bayburtlular Dedekorkut Derneği ve AK Parti Arafil Boyu Mahalle Teşkilatı yalnız bırakmadı. Dedekorkut Derneği ve Ak Parti Arafil Boyu Mahalle Teşkilatı Terzi için meclise çiçek gönderdi, meclisin açılışından önce Bayburt Dedekorkut Derneği  Üyeleri Çiçeği burnunda Belediye Meclis Üyesi Turan Terzi ile  hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Meclisin açılışında Terzi’ye ‘Hoş geldin’ diyen Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, “Bir arkadaşımız meclis üyeliğinden de istifa etmişti. İstifadan dolayı boşalan yere, yeni meclis üyemiz Turan Terzi bey görevlendirildi. Daha önce yedek üye olan Turan Terzi bey, bugün itibariyle asil olarak görevine başladı. Kendisine hoş geldin demek istiyoruz. Göreviniz hayırlı olsun” dedi. Aslen Bayburtlu olan ve ancak Trabzon’da büyüyen Terzi ise, “Benim için onur verici bu görevi Allah nasip etti. Hayırlı çalışmalar içerisinde bulunacağımıza inanıyorum. Teşekkür ederim… “ diye konuştu. Öte yandan meclisin ilk gününde ilk konuşmasını yapan Terzi, burada şansızlık yaşamadı da değil. Terzi, konuşma yapacağı sırada mikrofonu çalışmadı. Bu nedenle de Terzi’ye seyyar mikrofon verilerek 

Turan Terzi geçtiğimiz ay Ortahisar Belediye Meclis Üyeliği ve Ak Parti Trabzon İl Örgütünden'de istifa eden Süleyman Aydoğdu'nun yerine yedek üyelerden geld,. 
Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2015, 00:13
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273