banner277

MHP’li Nihat Birinci”Dava Adamlığım Aday Olmama Müsade Etmez”

MHP 28 dönem Trabzon Milletvekili Adayı eski MHP Trabzon İl Başkanı Nihat Birinci bazı gazetelerde ve sosyal medyada hakkında çoksa MHP İl Başkanlığına aday olacak dedikodularına bir açıklama İle noktayı koydu .

MHP’li Nihat Birinci”Dava Adamlığım Aday Olmama Müsade Etmez”
banner232

KAMUOYUNUN DİKKATİNE

Birinci açıklamasında ;Siyasi partilerin kongre süreçlerinde yerel basın, birçok ismi aday olarak ortaya atar ve ortamı kızıştırır.. MHP'nin kongre sürecinde de bu tür yayınlar yapılmaktadır.. Bugün yerel gazetelerimizin birinde; ''Nihat Birinci MHP Trabzon İl Başkanlığına aday olabilir'' şeklinde bir yazı kaleme alınmış..

MHP tüm Türkiye'de ilçe kongrelerini örnek teşkil edecek şekilde yapmaktadır.. Ardından il kongrelerimiz başlayacaktır.. İl kongrelerimizde ilçe kongrelerimiz gibi MHP'nin geleneklerine uygun, Liderimizin talimatları doğrultusunda icra edilecektir.. 

Bugün MHP Trabzon İl Yönetiminde görev yapan arkadaşlar, başta İl Başkanımız B. Sıtkı Tarım olmak üzere, benim dönemlerimden gelen dava arkadaşlarım.. Ben MHP İl başkanlığını ve yönetimini onlara bırakarak milletvekili adayı oldum..

Benim, Liderimiz Sn. Dr. Devlet BAHÇELİ'ye olan sadakatim,
MHP şuurum,
Dava adamlığım,
Arkadaşlarıma olan saygım,
MHP Trabzon İl Başkanlığına aday olmaya müsade etmez..

Nihat Birinci

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2020, 19:39
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273