banner277

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI GÜLEN DEMİR ''UYUTULUYORUZ ''

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon MHP Milletvekili Adayı Gülen Demir Trabzon Sokaklarında ,adım atmadık, elini sıkmadık, merhaba demedik insan bırakmıyor.

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI GÜLEN DEMİR ''UYUTULUYORUZ ''

 MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI GÜLEN DEMİR ''UYUTULUYORUZ ''

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  Trabzon MHP Milletvekili Adayı Gülen Demir Trabzon Sokaklarında ,adım atmadık, elini sıkmadık, merhaba demedik insan bırakmıyor. Milletvekili Adayı Gülen Demir MHP Trabzon İl Kadın Kolları Başkanlığı yapmış olması dolayısı ile Trabzon'da tanımadığı esnaf  olmadığını Trabzon Halkını çok iyi tanıdığını samimiyete güvenen bir toplum olduğunu bu samimiyetsizlere 1 Kasım'da derslerini vereceklerini söyledi.  

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI GÜLEN DEMİR ''HALK OLARAK UYUTULUYORUZ ''

MHP Trabzon Milletvekili Adayı Gülen Demir Dolaştığı cadde ve sokaklarda Vatandaşların ilgisi ile karşılaşırken Vatandaşlara ; Ne olur Uyutuluyoruz sizler Türkiye'yi güllük gülistanlık olarak Gösterenlere inanmayın çok vahim durum var Terör Şehre indi Aklınızı başınıza alın Vatanınızı seviyorsanız 1 Aralık'ta MHP 'ye oyunuzu verin ülkeyi diş güçlerin egemenliğinden kurtaralım dedi. 
Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2015, 23:56
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273