MHP Milletvekili Adayı Emirhan Seçkin ''Cumhur İttifakını Anlatıyor''

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com MHP Milletvekili adayı Emirhan Seçkin , MHP MYK üyesi Eski Milletvekili Süleyman Latif Yunusoğlu ve il başkan vekili Osman Memis Cumhur ittifakı ve genel seçimler ile alakalı kamu kurumlarını gezerek '' Cumhur İttifakı Milletin Aklı''nı anlatmaya devam ediyor.

MHP Milletvekili Adayı Emirhan Seçkin ''Cumhur İttifakını Anlatıyor''
banner232

MHP Milletvekili Adayı Emirhan Seçkin ''Cumhur İttifakını Anlatıyor''

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  MHP Milletvekili adayı Emirhan Seçkin , MHP MYK üyesi Eski Milletvekili Süleyman Latif Yunusoğlu ve il başkan vekili Osman Memis Cumhur ittifakı ve genel seçimler ile alakalı kamu kurumlarını gezerek '' Cumhur İttifakı Milletin Aklı'' nı anlatmaya devam ediyor. 

MHP Milletvekili Adayı Seçkin ; gittiğimiz tüm kurumlarda MHP'ye olan ilgi ve alakayı yakından hissetmekteyiz. Seçkin,Eski Milletvekilimiz MKYK Üyemiz Süleyman Latif Yunusoğlu ve MHP İl Başkan Vekilimiz Memiş Cumhur ile birlikte bıkmadan, yılmadan ,yorulmadan ''Cumhur İttifakını'' anlatmaya devam ediyoruz. Seçkin halkımızın Liderimiz Devlet Bahçeli'ye göstermiş olduğu dik duruştan dolayı muhteşem bir ilgisi var bu ilginin sandığa da yansıyacağına gözlerimizle şahit olmaktayız. Trabzon Halkı Cumhur İttifakına oyunu vereceğini ,Milletvekilliği seçiminde ise Milliyetçi Hareket Partisi MHP'yi seçeceğini sürekli olarak bizlere söylemekte . Halkımızın kalbine taht kurmaya devam edeceklerini Milletvekili seçilmeleri halinde Halkımıza hizmet için var olacaklarını ,aynı telefonu kullanacaklarını ifade eden seçkin ,Halkımız artık uyandı geçmişi unutmuyor ,vatan sevdalılarını ise asla unutmuyor. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273