banner277

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI O VAHŞET İÇİN TAZİYE YAYINLADI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, geçtiğimiz gün hain ve hunhar bir şekilde öldürülen Özgecan Aslan için bir taziye mesajı yayınladı. Başkan Kocamaz yayınladığı mesajda, “Geçtiğimiz gün kentimizde meydana gelen hunharca ve haince saldırı sonucu hayatını kaybeden kızımız Özgecan Aslan’ın katledilmesi bütün milletimizi olduğu gibi bizi de derin üzüntüye boğmuştur.

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI O VAHŞET İÇİN TAZİYE YAYINLADI

 BAŞKAN KOCAMAZ’DAN KINAMA VE TAZİYE MESAJI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, geçtiğimiz gün hain ve hunhar bir şekilde öldürülen Özgecan Aslan için bir taziye mesajı yayınladı.
Başkan Kocamaz yayınladığı mesajda, “Geçtiğimiz gün kentimizde meydana gelen hunharca ve haince saldırı sonucu hayatını kaybeden kızımız Özgecan Aslan’ın katledilmesi bütün milletimizi olduğu gibi bizi de derin üzüntüye boğmuştur. Beklentimiz bu cani ya da canilerin bir an evvel yakalanıp hak ettikleri cezaya çarptırılmasıdır. Bu elim ve hunharca olayı şiddetle, lanetle ve nefretle kınıyoruz. Kesinlikle bu tür canilerin insanlıkla bir alakası olduğunu da düşünmüyoruz. Kızımız Özgecan’a Yüce Allah’tan rahmet dilerken; başta ailesi olmak üzere, Mersinimize ve tüm milletimize başsağlığı diliyoruz.” dedi.
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2015, 20:59
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273