banner277

MEHMET ATALAY'I OF HALKI DİK DUR EĞİLME OF HALKI SENİNLE DİYE KARŞILADI

Geçtiğimiz günlerde Ak Partiden Aday Adaylığını açıklayan Basın İlan Kurumu Eski Genel Müdürü Mehmet Atalay seçim gezileri kapsamında memleketi Of ilçesini ziyaret etti. Atalay ilk önce Of Belediyesi Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'nu makamında ziyaret etti.

MEHMET ATALAY'I OF HALKI DİK DUR EĞİLME OF HALKI SENİNLE DİYE KARŞILADI

 MEHMET ATALAY'I OF BELEDİYE BAŞKANI VE OF HALKI İLE KUCAKLAŞTI 

Geçtiğimiz günlerde Ak Partiden Aday Adaylığını açıklayan Basın İlan Kurumu Eski Genel Müdürü Mehmet Atalay seçim gezileri kapsamında memleketi Of ilçesini ziyaret etti.

Atalay ilk önce Of Belediyesi Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'nu makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Atalay, Allah nasip eder ve Partimizde uygun görürse 2015 Millet Vekilliği Genel seçimlerinde Ak Patiden Aday olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Karşılıklı fikir alış verişinde bulunmak için bu gün sayın başkanımızı ziyaret ettik ve desteklerini istedik dedi. Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Mehmet beyin aday adaylığının öncelikle hayırlı olmasını diliyorum. Ziyaretleri için teşekkür ediyorum dedi. Mehmet Atalay'ın bir sonraki durağı ise Ak Parti Of İlçe Başkanılığı makamı oldu.
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2015, 19:21
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273