banner277

Koray Aydın'dan ağır sözler !

MHP Trabzon Milletvekili eski bakan Koray Aydın, MHP Araklı Belediye Başkan Adayı Baki Malkoçoğlu'na seçim çalışmalarında destek vermek için gittiği Araklı'da ağır açıklamalarda bulundu.

Koray Aydın'dan ağır sözler !

MHP Trabzon Milletvekili eski bakan Koray Aydın, MHP Araklı Belediye Başkan Adayı Baki Malkoçoğlu'na seçim çalışmalarında destek vermek için gittiği Araklı'da ağır açıklamalarda bulundu.

İşte Koray Aydın'ın açıklamaları;

"Başbakanın kullandığı araç şarampole yuvarlanmıştır. Artık içindeki şoför de kafasını kaportaya vura vura kendini kaybetmiş durumdaç Ülkenin geleceği karanlığa gitmekte. Gelecek korkusu aldı halkımızı. Doğudan bazı çatlak sesler gelmekte. PKK ve KCK kendi ordusunu-polisini kurdu. İnsanlardan haraç vergi toplamaktalar. Kurdukları sözde Kürt devleti için memur alımına dahi başladılar. Milletvekilleri ise halkımızı, hükümeti tehdit etmekte. 1 Nisan'da bu ülkeyi neler beklemekte kimsenin haberi yok. Ayrıca kendilerinin atadıkları mahkemeleri bu gün tanımadıklarını ifade etmekteler. Ses kasetlerinin ise sahte, düzmece olduğunu ifade ediyorlar. Sen ülkendeki tübitak görevlilerini o gece görevden aldın. Neden emretmedin bu kaseti incelesinler? 2 saatte doğru olup olmadığını dünyaya söylesinler. Bu mu senin adaletin? İmparator gibi yönetiyor ülkeyi. Astığım astık, kestiğim kestik. Ne mahkeme ne de adalet tanıyor. İşine gelmeyeni görevden alıyor. Son çıkarılan kanun ile dünyaya kendine bağladı. Yargılayabilirsen yargıla onun yandaşlarını" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2014, 19:51
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273