banner277

KANALTÜRK- KOZA İPEK GRUBUNA POLİS BASKINI

KANALTÜRK- KOZA İPEK GRUBUNA POLİS BASKINI Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Koza-İpek Medya Grubu’na yönelik polis operasyonu başlatıldı. Ekipler, holdingin Ankara'daki merkezinde arama yapıyor. Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından yapılan aramalar, saat 07.00 sıralarında başlatıldı. Ayrıca, Akın İpek'in evinde de arama yapıldığı kaydedildi. Habertürk'ün iddiasına göre Akın İpek hakkında gözaltı kararı olduğu ancak İpek'in bir kaç gün önce yurt dışına çıktığı belirtiliyor. 4 NOKTADA OPERASYON Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından Koza Holding, İpek Üniversitesi, Kanaltürk ve Akın İpek'in evine operasyon yapıldığı belirtiliyor. Ankara Yeni Mahalle ilçesindeki Koza İpek Holding yönetim kurulu binasına saat 08.00 sıralarında çok sayıda polis ekibi geldi. Çevik kuvvet polislerinin de güvenlik önlemi aldığı görüldü Şirketin bünyesindeki medya organları arasında Millet ve Bugün gazeteleri, Kanaltürk ve Bugün televizyon kanalları ile Kanaltürk Radyo bulunuyor.

KANALTÜRK-  KOZA İPEK GRUBUNA POLİS BASKINI

 KANALTÜRK-  KOZA İPEK GRUBUNA POLİS BASKINI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Kanaltürk Tv-Koza-İpek Medya Grubu’na yönelik polis operasyonu başlatıldı. Ekipler, holdingin Ankara'daki merkezinde arama yapıyor. Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından yapılan aramalar, saat 07.00 sıralarında başlatıldı. Ayrıca, Akın İpek'in evinde de arama yapıldığı kaydedildi.  Habertürk'ün iddiasına göre Akın İpek hakkında gözaltı kararı olduğu ancak İpek'in bir kaç gün önce yurt dışına çıktığı belirtiliyor.


Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından Koza Holding, İpek Üniversitesi, Kanaltürk ve Akın İpek'in evine operasyon yapıldığı belirtiliyor. Ankara Yeni Mahalle ilçesindeki Koza İpek Holding yönetim kurulu binasına saat 08.00 sıralarında çok sayıda polis ekibi geldi. Çevik kuvvet polislerinin de güvenlik önlemi aldığı görüldü  Şirketin bünyesindeki medya organları arasında Millet ve Bugün gazeteleri, Kanaltürk ve Bugün televizyon kanalları ile Kanaltürk Radyo bulunuyor.

Kanal Türk 10 Haziran 2004 Yılında Kurulmuştu .
Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2015, 10:21
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273