banner164

İYİ Parti Milletvekili Adayı Hüseyin Kol Adaylıktan Çekildi

İYİ Parti Milletvekili Adayı Hüseyin Koloğlu’na Engel Haber:Ömer Altıntaş. www.trabzonhaber24.com İYİ Parti Trabzon 2.ci sıra Milletvekili Adayı Hüseyin Koloğlu Adli Sicil kaydı yetişmediği için Adaylıktan çekildi Hüseyin Koloğlu: 24 Haziran da yapılacak olan, 27. Dönem milletvekilliği seçimlerinde “İYİ PARTİ” Trabzon 2.sıra milletvekili adayı olarak tercih edilmiştim. Ancak, milletvekili adayı olabilmek için, gerekli şartları sağlamış olmama rağmen, devletin ağır bürokratik hantal yapısı nedeni ile, bağımsız olmayan hukuk ve yargı sistemi talep ettiğim belgeleri tarafıma zamanında veremediğinden milletvekilliği adaylığım engellenmiş oldu. Bununla birlikte, mensubu olduğum siyasal yapının bir neferi olarak partimin yerime göstereceği adayın kendimmiş gibi hizmetinde olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Partimin bütün kademelerinde gönüllü ve cansiperhane olarak çalışacağımın bilinmesini isterim. Mutlaka “İYİ”ler kazanacaktır. TÜRKİYE İYİ OLACAK... TRABZON İYİ OLACAK... ....... . .......

İYİ Parti Milletvekili Adayı Hüseyin Kol Adaylıktan Çekildi
banner232

İYİ Parti Milletvekili Adayı Hüseyin Koloğlu’na Engel 

Haber:Ömer Altıntaş. www.trabzonhaber24.com 
İYİ Parti Trabzon 2.ci sıra Milletvekili Adayı Hüseyin Koloğlu Adli Sicil kaydı yetişmediği için Adaylıktan çekildi

Hüseyin Koloğlu:

        24 Haziran da yapılacak olan, 27. Dönem milletvekilliği seçimlerinde “İYİ PARTİ” Trabzon 2.sıra milletvekili adayı olarak tercih edilmiştim.
         Ancak, milletvekili adayı olabilmek için, gerekli şartları sağlamış olmama rağmen, devletin ağır bürokratik hantal yapısı nedeni ile, bağımsız olmayan hukuk ve yargı sistemi talep ettiğim belgeleri tarafıma zamanında veremediğinden milletvekilliği adaylığım engellenmiş oldu.
         Bununla birlikte, mensubu olduğum siyasal yapının bir neferi olarak partimin yerime göstereceği adayın kendimmiş gibi hizmetinde olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.
          Partimin bütün kademelerinde gönüllü ve cansiperhane olarak çalışacağımın bilinmesini isterim.
          Mutlaka “İYİ”ler kazanacaktır.
          TÜRKİYE İYİ OLACAK...
          TRABZON İYİ OLACAK...
                          .......   .   .......

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160