banner164

İYİ Parti İl Başkanlığına Yeniden Atanan Azmi Kuvvetli'den Teşekkür

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com İYİ Parti Trabzon İl Başkanlığına Yönetim Kurulu ile Birlikten yeniden İade edilen İL Başkanı Azmi Kuvvetli'den Teşekkür mesajı geldi.

İYİ Parti İl Başkanlığına Yeniden Atanan Azmi Kuvvetli'den Teşekkür
banner264

İYİ Parti İl Başkanlığına Yeniden Atanan Azmi Kuvvetli'den Teşekkür 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

İYİ Parti Trabzon İl Başkanlığına Yönetim Kurulu ile Birlikten yeniden İade edilen İL Başkanı Azmi Kuvvetli'den Teşekkür mesajı geldi. 

İYİ PARTİ TRABZON İL BAŞKANI AZMİ KUVVETLİ 
Bilindiği gibi İl yönetimi olarak Sayın Genel başkanımızın İl yönetimlerinin istifa etmesi tavsiyesine uyarak istifa ettik.
Sayın Genel Başkanımız Trabzon İl yönetiminin istifa talebini kabul etmeyerek görevi tarafımıza iade etmişlerdir.
İstifa talebimizin tarafımıza iade edilmesi bizim için son derece gurur verici,sevindirici bir gelişme olmuştur.Bunun için başta sayın genel başkanımız Meral Akşener hanımefendiye,teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı sayın Koray Aydın beye ve bütün başkanlık divanına şahsım ve yönetim kurulum adına şükranlarımı sunuyorum.
Bu süreçte bize destek veren İl yöneticisi arkadaşlarıma,ilçe başkan ve yöneticilerine ve şehrinizin bütün İyi Partililerine teşekkür ediyorum. Bundan sonra İl yönetimi olarak daha heyecanlı, daha enerjik ve daha fazla çalışarak partimizi iktidar, liderimizi başkan yaparak Türkiye’nin yönetimini teslim almak istiyoruz.
İktidar yürüyüşümüze yerelden genele yürüyerek ulaşmak hedefimizdir. Önümüzdeki yerel seçimlerde Trabzon Büyükşehir başta olmak üzere ve bütün ilçe belediyelerine talibiz. Türkiye’nin kaderini değiştireceğiz.Karanlıkları aydınlatmak için geliyoruz. Çağdaş anlamda belediyeciliği milletimize yaşatmak istiyoruz.Laf değil hizmet üreteceğiz. Trabzon’umuzu sözde değil özde çağdaş, yaşanabilir marka şehir yapmak istiyoruz.
İYİ Parti teşkilatları olarak bu hedeflere ulaşmak için çalışacağız.Trabzon İyi olursa Türkiye iyi olur. Türkiye iyi olursa dünya iyi olur.
Herkesin ortak düşüncesi odur ki; Trabzon iyi yönetilmemiştir, yönetilmiyor. Bu zihniyet bu şehre hakim oldukça da iyi yönetilmeyecektir.Trabzon böyle bir anlayışı kesinlikle hak etmiyor kanaatindeyiz. Bunları bu seçimde mutlaka değiştirmeliyiz. Halkımız için “İYİ Parti ve İyi belediyecilikle” tanışmanın vakti gelmiştir. Vakit “İYİLERİN, İYİLİKLERİN” vaktidir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 21:00
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234