banner164

İstanbul Ak Parti İl Başkanlığına Bayram Şenocak Yeniden Seçildi

Haber : Tarkan Yusuf Altıntaş www.trabzonhaber24.com AK Parti İstanbul İl Teşkilatı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla 6. Olağan İl Kongresi'ni gerçekleştirdi.

İstanbul Ak Parti İl Başkanlığına Bayram Şenocak Yeniden Seçildi
banner232

İstanbul Ak Parti İl Başkanlığına Bayram Şenocak Yeniden Seçildi 

Haber : Tarkan Yusuf Altıntaş www.trabzonhaber24.com 

AK Parti İstanbul İl Teşkilatı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla 6. Olağan İl Kongresi'ni gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim manifestosunu açıkladığı kongrede yapılan seçime tek aday olarak giren Bayram Şenocak, oy birliğiyle yeniden AK Parti İstanbul İl Başkanı oldu. Şenocak'ın Yönetimine Sürmene'den Av.Habil Yazıcı Yeniden girdi. Şenocak'ı ilk tebrik edenlerden biriside Ak Parti Trabzon Milletvekili Av.Ayşe Sula Köseoğlu oldu . 

BAYRAM ŞENOCAK KİMDİR?

1978 Trabzon-Of doğumlu olan Bayram Şenocak 2001 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. Şu anda aynı üniversitede işletme bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

2003 yılında askerlik görevini tamamladıktan sonra çalışma hayatına atılan Şenocak, birçok şirkette üst düzey yönetici olarak görev yaptı. Şu anda da ortağı olduğu şirketlerde ticari faaliyetlerini devam ettirmektedir.

2004-2010 yılları arasında MÜSİAD Genel Merkezde Sektör Kurullarında yönetici olarak çalışmalarda bulunan Şenocak, bu kapsamda birçok organizasyonun düzenleyicileri arasında yer aldı. 2017 yılından bu yana MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi ve sektör kurulları komisyon başkanı olarak görev yapmaktadır.

Siyasi hayatına 2003 yılında AK Parti Güngören Gençlik Kollarında başlayan Şenocak, 2003-2004 yılları arasında Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı, 2009-2012 yılları arasında İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi, 2012-2014 yılları arasında da Avcılar İlçe Başkanı olarak görev yaptı.

İlçe Başkanlığı döneminde Avcılar teşkilatı ile birlikte Avcılar için yapılan başarılı çalışmalar neticesinde 2014 yerel seçimlerinde Avcılar Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi.

Evli ve 3 çocuk sahibi olan Şenocak, yüzme, futbol, karate sporlarıyla ilgilenmektedir ve DAN diplomasına sahiptir.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273