banner277

IĞDIR'DA HAİN TUZAK 11 ŞEHİDİMİZ VAR

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Saldırı bu sabah saatlerinde Iğdır ile Aralık ilçesi arasındaki Hasanhan Köyü yakınındaki meydana geldi.

IĞDIR'DA HAİN TUZAK 11 ŞEHİDİMİZ VAR

BİZ DAĞLICA'DAKİ ŞEHİTLERİMİZE AĞIT YAKARKEN PKK IĞDIR'DA POLİS ARACINA TUZAK KURDU 11 ŞEHİDİMİZ VAR 


Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

Saldırı bu sabah saatlerinde Iğdır ile Aralık ilçesi arasındaki Hasanhan Köyü yakınındaki meydana geldi. PKK'lı teröristler önceden yola döşedikleri patlayıcıları polisleri taşıyan minibüs geçerken infilak ettirdi. Patlamayla birlikte savrulan minibüsteki polislerden şehit ve yaralananlar olduğu belirtildi.

Geçen ay da yine polisleri taşıyan servis aracına PKK'lı teröristler silahlı saldırıda bulunmuş ve 1 polis yaralanmıştı.

Iğdır'da polis aracına bombalı saldırı düzenlendi. Saldırıda 11 şehit 4 ağır yarlı olduğu bilgisi verildi. Şehit polislerin isimleri, memleketleri, yaşları ne? İşte detaylar... ğdır’dan Nahcivan’a açılan Dilucu Sınır Kapısı’nda görev yapan polisleri götüren servis minibüsüne PKK’lı teröristler bombalı saldırıda bulundu. Olayda şehit ve yaralılar olduğu belirtildi.

BİR ŞEHİT HASTANEYE GETİRİLDİ

Iğdır Devlet hastanesine 1 polis memurunun cenazesi ile  2 yaralı polisin geldiği bildirildi.   Saldırı bu sabah saatlerinde Iğdır ile Aralık ilçesi arasındaki Hasanhan Köyü yakınında meydana geldi. PKK’lı teröristler önceden yola döşedikleri patlayıcıları polisleri taşıyan minibüs geçerken infilak ettirdi. Patlamayla birlikte savrulan minibüsteki polislerden şehit ve yaralananlar olduğu belirtildi.       Polis ekibinin Hasanhan köyü mevkisinden geçişi sırasında daha önceden yola yerleştirilmiş patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit ve yaralılar olduğu bildirildi.        Bölgede saldırı sonrası operasyon başlatıldı.  


Haberler Detayı devam edecek ...
Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2015, 13:39
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273