İBRAHİM SAĞIROĞLU SİYASETTE SINIRLARI AŞTI

Haber : Melek Çakır / Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Gümüşhane-Kelkitte Şehirler arası elektrik hatlarında çalışan Yomra'lı vatandaşları ,emekçileri şantiyelerinde ziyaret ederek 1 Kasım'da yapılacak olan genel seçimlerde oy kullanmaları için hem davet hemde Ak Partiye destek istedi. Meclis üyeleri Hasan Dilaveroğlu, Avni Adanur ve Özdil Mahalle Muhtarı Barış Hatipoğlu ile birlikte Erzurum, Bayburt ve Gümüşhane’ye çıkartma yapan Başkan Sağıroğlu, şehirlerarası elektrik iletim hatlarında çalışan işçilerle bir araya geldi. Başkan Sağıroğluziyaretinde Ak partiyi tek başına iktidar yapmak için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, “Bundan önceki süreçte olduğu gibi yoğun bir çalışma programı içerisindeyiz. Bizim için bir oyun bile önemi çok büyük. Bugün buralarda ziyaret ettiğimiz arkadaşlarımız ilçemizin evlatları. Burada ekmek paralarını kazanıyorlar. Ekip arkadaşlarımızla önceden bir plan yaptık ve ziyaretimizi gerçekleştirdik. Gerek telefonumuzla gerek yüz yüze, bire bir çalışmalar yaparak hem ilçemizde hem de ülke genelinde oy oranımızı artırmak hedefindeyiz. Bunu başardığımız taktirde de partimizi sandıktan zaferle çıkartırız. İlk gün ki aşkla, haydi Bismillah diyor, tüm vatandaşlarımdan destek bekliyoruz” diye konuştu.

İBRAHİM SAĞIROĞLU SİYASETTE SINIRLARI AŞTI

YOMRA BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SAĞIROĞLU SİYASETTE SINIRLARI AŞTI 

Haber : Melek Çakır / Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 
Gümüşhane-Kelkitte Şehirler arası elektrik hatlarında çalışan Yomra'lı vatandaşları ,emekçileri şantiyelerinde ziyaret ederek 1 Kasım'da yapılacak olan genel seçimlerde oy kullanmaları için hem davet hemde Ak Partiye destek istedi.  Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu 3 Dönemdir Belediye Başkanlığı yaptığı Yomra'da bu kadar nasıl iktidarda kalmış onunda göstergesi bu olsa gerek nerede bir vatandaşı varsa oy sayısı ne olursa olsun o vatandaşları ziyaret edip sürekli destek istemekte.  Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu Hemşehrilerinden 1 Kasım seçimlerinde hem oy kullanma sözü hemde Ak Partiye destek sözü aldıktan sonra içi rahat bir şekilde Yomra'ya döndü. 

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu ;Meclis üyeleri Hasan Dilaveroğlu, Avni Adanur ve Özdil Mahalle Muhtarı Barış Hatipoğlu ile birlikte Erzurum, Bayburt ve Gümüşhane’ye çıkartma yapan Başkan Sağıroğlu, şehirlerarası elektrik iletim hatlarında çalışan işçilerle bir araya geldi. Başkan Sağıroğluziyaretinde Ak partiyi tek başına iktidar yapmak için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, “Bundan önceki süreçte olduğu gibi yoğun bir çalışma programı içerisindeyiz. Bizim için bir oyun bile önemi çok büyük. Bugün buralarda ziyaret ettiğimiz arkadaşlarımız ilçemizin evlatları. Burada ekmek paralarını kazanıyorlar. Ekip arkadaşlarımızla önceden bir plan yaptık ve ziyaretimizi gerçekleştirdik. Gerek telefonumuzla gerek yüz yüze, bire bir çalışmalar yaparak hem ilçemizde hem de ülke genelinde oy oranımızı artırmak hedefindeyiz. Bunu başardığımız taktirde de partimizi sandıktan zaferle çıkartırız. İlk gün ki aşkla, haydi Bismillah diyor, tüm vatandaşlarımdan destek bekliyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2015, 20:21
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273