banner277

HAYDAR REVİ NOKTAYI KOYDU DİŞ HASTANESİ MART SONU AÇILACAK

Haber ve Röportaj :Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi şehir efsanesine dönen Trabzon Diş Hastanesinin açılışı ile ilgili konuyu sorduk.

HAYDAR REVİ NOKTAYI KOYDU DİŞ HASTANESİ MART SONU AÇILACAK

 HAYDAR REVİ NOKTAYI KOYDU DİŞ HASTANESİ MART SONU AÇILACAK 

Haber ve Röportaj :Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi'ye şehir efsanesine dönen Trabzon Diş Hastanesinin açılışı ile ilgili konuyu sorduk. 
Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi Ak Parti İl Binasında yoğun çalışma içinde iken bizleri kabul ederek sorularımıza büyük olgunluk ve hoş görü ile cevap verdi. 
Sayın Başkanım Trabzon Diş Hastanesini ne zaman teslim alacaksınız ,Açılışını ne zaman yapacaksınız ,Diş Hastanesine yeni işçi alacakmısınız : Haydar Revi ;Trabzon Diş Hastanesi Mart sonu itibari ile bize teslim edilecek . Teslim tarihi Mart sonu . Zaten mevcut bir Diş hastanemiz var o hastane oraya taşınacak . Diş hastanemize İşçi alımı ile ilgili Talep var ama önce eski hastane yeni yerine taşınacak bu demek oluyor ki eski çalışanlar ile yola devam edilecek ihtiyaç olursa bizlere de çok başvuru yapıldı Milletvekillerimize de bizde o zaman durumu değerlendireceğiz dedi. 
Ak parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi Yeni Diş Hastanesinde çalışana ihtiyaç olunca elbette yeni işçi alınacak dedi. 
Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2016, 22:44
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273