banner164

HALUK PEKŞEN CHP TRABZON'DAN ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR

"BİZ"...Sevgili Trabzonlu hemşehrilerim, memleketimin aydınlık yüzlü yurtsever insanları. Bir dünya kenti Trabzon ve bereketli toprakların ülkesi Türkiye için bir büyük iddia ve yürüyüşü Trabzon'dan başlatmak üzere yola çıkıyoruz. Her türlü öneri ve görüşlerinizi önemseyerek büyük dikkat ve özenle değerlendirmeye gayret göstereceğiz. Artık biz çok güçlü ve büyük bir takımız. Barışarak, severek, yardımlaşarak ve çok çalışarak mutlaka başaracağız. Elbette bizde insanız hata yapmak da bizler için eğer hata yaparsak lütfen bizi uyarın emin olun telafi etmek için elimizden geleni yaparız. Güzel şehrimin son derece zeki ve çok çalışkan insanları her türlü övgüyü ve değeri hak ediyor. Onurlu ve saygın olacağız, erdemli ve hoşgörülü olacağız. Kısacası HALK olacağız. Hak arayıp vekalet isteyeceğiz. ALLAH'IN DEDİĞİ OLUR.

HALUK PEKŞEN CHP TRABZON'DAN ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR
banner232

TRABZON CHP'DE YARIN BÜYÜK GÜN HALUK PEKŞEN'DE ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Trabzon CHP'sinden Millet Vekilliği Aday Adaylığını açıklayacağını Facebook Hesabından duyuran Haluk Pekşen yarın saat 11.00'da CHP Trabzon İl Binasında olacağını tüm dostlarını ve CHP 'sine gönül vermiş Vatandaşalrı Parti binasına beklediğini ifade ederek ;

"BİZ"...Sevgili Trabzonlu hemşehrilerim, memleketimin aydınlık yüzlü yurtsever insanları. Bir dünya kenti Trabzon ve bereketli toprakların ülkesi Türkiye için bir büyük iddia ve yürüyüşü Trabzon'dan başlatmak üzere yola çıkıyoruz. Her türlü öneri ve görüşlerinizi önemseyerek büyük dikkat ve özenle değerlendirmeye gayret göstereceğiz. Artık biz çok güçlü ve büyük bir takımız. Barışarak, severek, yardımlaşarak ve çok çalışarak mutlaka başaracağız. Elbette bizde insanız hata yapmak da bizler için eğer hata yaparsak lütfen bizi uyarın emin olun telafi etmek için elimizden geleni yaparız. Güzel şehrimin son derece zeki ve çok çalışkan insanları her türlü övgüyü ve değeri hak ediyor. Onurlu ve saygın olacağız, erdemli ve hoşgörülü olacağız. Kısacası HALK olacağız. Hak arayıp vekalet isteyeceğiz. ALLAH'IN DEDİĞİ OLUR. diye mesajını bitirdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2015, 01:21
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273