banner164

Halim Yılmaz'dan Bakan Soylu'ya Ziyaret

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Ak Parti Trabzon İl Gençlik Başkanı Halim Yılmaz ,Ak Parti Trabzon Milletvekili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'yu Ziyaret etti.

Halim Yılmaz'dan Bakan Soylu'ya Ziyaret
banner232

 Halim Yılmaz'dan Bakan Soylu'ya Ziyaret 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Ak Parti Trabzon İl Gençlik Başkanı Halim Yılmaz ,Ak Parti Trabzon Milletvekili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'yu Ziyaret etti. Başkan Halim Yılmaz 15 Temmuz FETÖ Darbe Girişimi Sonrası Trabzon Meydan Parkında Demokrasi Nöbetlerinde gerekli Hassasiyeti göstermiş Demokrasi Nöbetleri Bitene kadar Meydan Parkından gece gündüz Ayrılmamıştı . Ak Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'yu Beraberinde  Erzincan Gençlik Kolları Başkanı Murat Güler ve Gümüşhane Gençlik Kolları Başkanı Hamdi Özer olduğu halde  birlikte makamında ziyaret ettiler. 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu 15 Temmuz FETÖ Darbe Girşimi sırasında Dareci Komutanlar Tarafından Silah Zoru ile Ele Geçirilip zorla Darbe Bildirisinin okutulduğu TRT Binasına Korkusuzca girip TRT Binasını Tekrar Ele Geçirip Türk Halkına FETÖ Terör Örgütünün Bu Darbe Kalkışımının Halkın ve Siyasi İradenin karşı koyması ile birlikte Bastırıldığını Ekranlardan Haykırarak Türk Halkına Darbe Karşıtı Demokrasi sevelere bildirerek Ülkenin Kenetlenmesini sağlamıştı. 
Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2016, 22:02
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner249

banner160

banner233

banner234

banner260