GÜMRÜKÇÜOĞLU; TRABZON SAĞLIK TURİZMİ İÇİN UYGUN

Haber : Ömer Atıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Ramada Otel'de başlayan Türsab Toplantısında bir konuşma yapan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu

GÜMRÜKÇÜOĞLU; TRABZON SAĞLIK TURİZMİ İÇİN UYGUN

 BAŞKAN GÜMRÜKÇÜOĞLU; TRABZON SAĞLIK TURİZMİ İÇİN ÇOK UYGUN GÖREV SİZİN 

Haber : Ömer Atıntaş  / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com

Trabzon Ramada Otel'de Başkan Başaran Ulusoy'un Başkanlığında başlayan Türsab Toplantısında bir konuşma yapan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu  şehrimizde Doktorlarımız Çok Başarılı 17 Tane Devlet Hastanemiz 4 Tane Özel Hastanemiz var Saç Ekim ve Tüp Bebek Merkezimizde var anlayacağınız Trabzon Bölgenin ve Bize Kıyısı Olan Ülkeler için  çok güzel bir sağlık Turizmi merkezi haline gelebilir . Başkan Gümrükçüoğlu Kemoterapi,Kalp,Göğüs Cerrahisi,Estetik ve Saç Ekiminde Çok İddialiyız ama Müşterilerimizi Bekliyoruz Acenteler Birlikte hareket eder ve tüm Dünya ya sizde 400 Dolar olan Bir Filmin Türkiye'de 50 Dolar olduğunu anlatmalıyız . Trabzon'da artık kalacak yerimizde var ve Yatırımlarımız devam etmekte sağ olsun İş Adamlarımız her ay yeni bir Otel konseptimize katılıyor bundan da gurur duymaktayız.

Toplantıya Trabzon üyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,Trabzon İl Sağlık Müdürü Uzman Dr.Kemal Süleyman,Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Halit ÇINARKA,,Ahi Evren Kalp Damar Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Dr.İsmet Durmuş ve Çok sayıda Turizmci Toplantıya katıldı. 
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2015, 02:37
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273