banner277

Gökhan Onur : ‘’ Siyaset sadece erkeklere bırakılmayacak kadar önemli bir iştir’’

Kurucu İl başkanı Gökhan Onur : ‘’ Siyaset sadece erkeklere bırakılmayacak kadar önemli bir iştir’’

Gökhan Onur : ‘’ Siyaset sadece erkeklere bırakılmayacak kadar önemli bir iştir’’
banner232

Bugün itibariyle Yomra ilçe yönetimimizi Yomra Kaymakamlığı yazı işleri müdürlüğüne resmi olarak sunmuş bulunmaktayız. Sayın Genel Başkanımızın takdirleriyle Yomra kurucu ilçe başkanı olarak atanan Sayın Funda ÇUVALCI yı ve oluşan ilçe yönetimini tebrik ediyorum. Sayın Genel Başkanımız Ali BABACAN ın dediği gibi ; siyaset sadece erkeklere bırakılmayacak kadar önemli bir iştir düşüncesiyle ilk kadın ilçe başkanımız Sayın Funda ÇUVALCI yı gösterdiği özveriden dolayı ayrıca tebrik ediyorum.


YOMRA İLÇE BAŞKANI FUNDA ÇUVALCI KİMDİR ?
1974 yılında Trabzon’da doğan Çuvalcı, ilkokulu Erzurum , Ortaokulu Amasya ve Liseyi Kars da tamamlamıştır. 1998 yılında K.T.Ü Mühendislik Mimarlık Fakültesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Uzun yıllar boyunca birçok özel şirketin sigorta acenteliğini yapmıştır. Şu anda özel sektörde maden mühendisi olarak çalışmaktadır. Funda ÇUVALCI 6 yıldır Mutlu Köy çocukları adı altında proje yürütmektedir. 2 yıl önce kurduğu ve başkanlığını yaptığı Holefter & Ligene köyü kadınları dayanışma derneği ile yöremizin kültürünü, yemeklerini tanıtmak amaçlı etkinlikler düzenlemektedir. 18 aydır yürüttüğü köy pazarı projesiyle kadınlarımıza istihdam sağlamaktadır. Yine Kurucu üyesi olduğu Yeşil Yol Derneği vasıtasıyla bulunduğumuz coğrafyanın, kültürümüzün tanıtımı amaçlı sosyal sorumluluk çalışmalarında bulunuyor.
İlçe Başkanı Çuvalcı dan ilk açıklama
Çuvalcı : ‘’ 10.09.2020 tarihinde Sayın Genel Başkanımızın takdirleriyle Yomra Kurucu ilçe başkanı olarak atandım. Atandığım ilk günden beri bizlere gönül veren arkadaşlarımızla birlikte Yomra da bütünleştirici ve kucaklayıcı bir siyasi anlayışla halkımızı dinledik ve nihayetinde yönetimimizi oluşturduk.  Hiç kimseyi ötekileştirmeden dürüst bir siyasi anlayışla yolumuza devam edeceğiz ve tüm ilçe halkıyla birlikte çok güzel işlere imza atacağız. Bugünden itibaren İlçemizin hizmetinde olduğumuzdan kimsenin şüphesi olmasın, tüm ilçe halkını partimize üye olmaya ve bu yolda hep beraber yürümeye davet ediyorum. Sayın Genel Başkanımızın dediği gibi; siyaset sadece erkeklere bırakılmayacak kadar önemli bir iştir düşüncesini tekrardan vurgulayarak tüm kadınlarımızı DEVA partimizde siyaset yapmaya davet ediyorum.
 
YOMRA İLÇE YÖNETİMİ
Sıra No
Adı Soyadı
Partideki Görevi
1
FUNDA ÇUVALCI
İLÇE BAŞKANI
2
HASAN SUNGUR
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
3
AHMET ÖZTÜRK
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
4
ÖMER MURAT
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
5
GÜNEY ÇİÇEK
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
6
EMRAH ÇUVALCI
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
7
MUHARREM KELEŞ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
8
NİYAZİ MERT
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
9
ABDURRAHMAN ÇAKIR
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
10
YÜKSEL SÜRMENELİ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273