banner164

Cumhurbaşkanı Erdoğan Milletvekili Adaylarını Tanıttı

Haber: Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Trabzon’da vatandaşlara seslendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Milletvekili Adaylarını Tanıttı
banner264

Cumhurbaşkanı Erdoğan Milletvekili Adaylarını Tanıttı 

Haber: Ömer Altıntaş / Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Trabzon’da vatandaşlara seslendi. Erdoğan Milletvekili Adaylarını Halka tanıttı. Erdoğan ,Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayları Muhammet Balta,Adnan Günnar,Bahar Ayvazoğlu,Salih Cora,Vehbi koç ve Selçuk Çebi' ile birlikte halkı selamladı. Selamalmaya Eski Vekil Av.Aşe Sula Köseoğlu,Trabzon Büyükşehir Beleidye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi 'de seamalmaya katıldı. Vatandaşlar tarafında tezahüratla karşılanan bu işlem sonrası Vatandaşlara hediye satranç dağıtıldı. 

TRABZON'A MİLLET BAHÇESİ
 Avni Aker Stadı’nın yerine yapılacak olan projeyi sinevizyona yansıtarak açıkladı. Trabzon’un Ortahisar ilçesi Meydan Parkı’nda düzenlenen mitingde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yıkılan Avni Aker’in yerine yapılacak olan Millet Bahçesi'nin proje halini sinevizyona yansıtarak vatandaşlarla paylaştı. Erdoğan yatırımla ilgili ise, ''Hüseyin Avni Aker ne olacak? Tabiki Millet bahçesi olacak. Şimdi bir ham hazırlık yaptık. Ham hazırlık.. Şimdi üzerinde çalıştırıyoruz. Hüseyin Avni Aker ne olacak? Tabiki Millet bahçesi olacak. Şimdi bir ham hazırlık yaptık. Ham hazırlık.. Şimdi üzerinde çalıştırıyoruz. Bu ham hali. Bitmiş hali değil. İçinde müzesi ve millet kıraathanesi var. Yetmez çalışacağız. ’’ ifadelerini kullandı

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 16:19
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234