banner277

CUMHURBAŞKANI ANKARA'YA DÖNDÜ

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memleketi Rize'deki üç günlük temaslarının ardından, geldiği Trabzon Havalimanı'ndan Ankara'ya hareket etti.

CUMHURBAŞKANI ANKARA'YA DÖNDÜ

 CUMHURBAŞKANI ANKARA'YA DÖNDÜ 

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memleketi Rize'deki üç günlük temaslarının ardından, geldiği Trabzon Havalimanı'ndan Ankara'ya hareket etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, terörle mücadelenin süreceğini belirterek "Bu kritik bu hassas dönemde terörle mücadelede safhasında dualarınıza ihtiyacımızın olduğunu, şunu bilmenizi istiyorum ki devlet olarak inşallah bu işin üstesinden er yada geç geleceğiz. En ufak zaafa, rehavete yer olmayacak. Hangi dilden anlıyorlarsa o dilden kendileriyle konuşmak suretiyle yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Hafta sonu tatilini geçirmek üzere Perşembe günü akşam saatlerinde memleketi Rize'ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 4 günlük tatilini tamamlayarak bugün akşam saatlerinde Ankara'ya dönmek üzere karayolu ile Trabzon'a hareket etti.

Trabzon'a hareketi öncesinde Güneysu ilçe merkezinde hemşerileri ile vedalaşan Erdoğan, otobüsünden yaptığı kısa konuşmada terörle mücadeleye vurgu yaparak "Bu kritik bu hassas dönemde terörle mücadelede safhasında dualarınıza ihtiyacımızın olduğunu, şunu bilmenizi istiyorum ki devlet olarak inşallah bu işin üstesinden er yada geç geleceğiz. En ufak zaafa, rehavete yer olmayacak. Hangi dilden anlıyorlarsa o dilden kendileriyle konuşmak suretiyle yolumuza devam edeceğiz. Dün de Çaykara'da şehit komiserimizin cenaze merasiminde söylediğimiz gibi bu hak ile batıl mücadelesidir. Hak er yada geç galip gelecektir. Sizleri kalbi şükranlarımla selamlıyorum hepiniz Allah'a emanet ediyorum" diyerek hemşehrileri ile vedalaştı. 

Cumhurbaşkanı Tayip Erdoğan'ı Trabzon Havalimanından Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Trabzon Millet Vekili Süleyman Soylu,Trabzon Millet Vekilleri Muhammet Balta,Ayşe Sula Köseoğlu,Adnan Günnar,Trabzon Valisi Abdil Celil Öz,Trabzon Emniyet Müdürü ,Trabzon Jandarma Komutanı,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,Trabzon Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi, Sürmene Belediye Başkanı RahmiÜstün,Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi,Köprübaşı Belediye Başkanı Ahmet Tekke,Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu,Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan,Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık ,Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Bahar Ayvazoğlu,Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Halim Yılmaz ,İlçe Başkanları Parti Yöneticileleri ,Belediye Meclis Üyeleri ve Muhtarlar katıldı.
Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2015, 02:47
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273