banner277

CEVDET ERDÖL ARAKLI VE SÜRMENE İLE ORTAK TOPLANTI YAPTI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Araklı'da Sürmene ve Araklı Belediye Başkanları ,Parti Başkanları ,Muhtarlar,Meclis Üyeleri ve Pati Yöneticilerininde katıldı bir toplantı düzenleyen Ak Parti Eski Trabzon Milletvekili Cevdet Erdöl

CEVDET ERDÖL ARAKLI VE SÜRMENE İLE ORTAK TOPLANTI YAPTI

 CEVDET ERDÖL ARAKLI VE SÜRMENE İLE ORTAK TOPLANTI YAPTI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Trabzon Araklı'da Sürmene ve Araklı Belediye Başkanları ,Parti Başkanları ,Muhtarlar,Meclis Üyeleri ve Pati Yöneticilerininde katıldı bir toplantı düzenleyen Ak Parti Eski Trabzon Milletvekili Cevdet Erdöl ve Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi Bölgenin iki kardeşi tek güç olarak bir aradayız sizler bizlerin en değerlilerisiniz size ve halkımıza güvenimiz tamdır ülkenin kaos ortamına sürüklendiği bir dönemde siz Üst kademe Yöneticilerimize çok iş düşmektedir son viraja girdik inşallah Pazar günü Mutlu ,Huzurlu Refah bir Türkiye için Bismillah diyeceğiz dedi. 
Araklı Ahmet Usta'da yapılan Kahvaltılı Toplantıya Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Ak Parti İl Başkan'ı Haydar Revi, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Sürmene Ak Parti İlçe Başkanı Aydın Bayraktar, Ak Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Araklı ve Sürmene ve Araklı  mahalle muhtarları Ak Parti  il ve ilçe teşkilat mensupları beraber bir araya geldi.  Toplantı'dan Çıkan Karar 1 Kasım'da İnşalalh İş Başına ..
Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2015, 09:36
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273