BAŞKAN GENÇ ERGİN AYDIN İÇİN OY İSTEDİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Ak Parti Milletvekili Adayı Ergin Aydın bu gün Ortahisar Belediyesini ziyaret etti.

BAŞKAN GENÇ ERGİN AYDIN İÇİN OY İSTEDİ

 BAŞKAN GENÇ ERGİN AYDIN İÇİN OY İSTEDİ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Ak Parti Milletvekili Adayı Ergin Aydın bu gün Ortahisar Belediyesini ziyaret etti. Ak Parti Milletvekili Adayı Ergin Aydın Beraberinde Partililer olduğu halde Önce Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'i Makamında ziyaret etti daha sonra Başkan Ahmet Metin Genç ile birlikte Ortahisar Belediyesine bağlı birimleri tek tek gezen Ergin Aydın Ülkenin geleceği için tekrar karşınızdayız sizlerin o çok değerli oyunuzu 1 kasım sabahı Ak Partiye vermenizi istiyorum çok düşünün ülke buhrana sürüklenmeden bu seçimi bitirmeliyiz seçimin galibi yine AK Parti olacak elbette ama tek başına TBMM Gitmek için sizden çok çalışmanızı sadece sizin oy vermeniz yetmez herkes bir tanıdığını sandığa alsın götürsün oy kullansın dedi. 

ORTAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI AV.AHMET METİN GENÇ İSE 
Arkadaşlar sizlerden oyunuzu Ergin beye vermenizi istiyorum Ergin bey Biliyorsunuz Eski Trabzon Belediyesi Başkan Yardımcısı ve daha sonra ise Belediye Meclis Üyeliği yapmış bir kişi olarak işin ehli bir ay tüm zevklerimizden taviz verip Ergin Aydın'ı vekil olarak Ankara'ya gönderelim dedi. 
Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2015, 20:47
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273