banner277

BAŞKAN BIÇAKÇIOĞLU ANKARA'DA

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakcıoğlu Ankara'da İlk Olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ve Milletvekili Av.Salih Cora'yı ziyaret ederek yatırımlarına destek istedi.

BAŞKAN BIÇAKÇIOĞLU ANKARA'DA

 BAŞKAN BIÇAKÇIOĞLU ANKARA'DA 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakcıoğlu Ankara'da İlk Olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ve Milletvekili  Av.Salih Cora'yı ziyaret ederek yatırımlarına destek istedi. 

Trabzon Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakcıoğlu Bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Başkent Ankara'ya gitti. Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinde Plan Bütçe Görüşmeleri sırasında Trabzon İlçelerinde Ortahisar Belediyesinin peşinden en fazla Bütçeyi yaparak İlgiyi üzerine çeken Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakcıoğlu Arkamda Ak Parti var Öder demişti. 

Trabzon Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakcıoğlu Hem Yol Betonlaması,Hem Beşik dağı Teleferik Yapımını Projelendirmiş Beşikdağı Teleferik Alanı ve Teleferik Ayaklarının konacağı alanları'da İstimlak etmiş yıkımlarını'da yapmış durumda . Bıçakcıoğlu hayalini kurduğu Beşikdüzü'nü yapmadan Başkanlıktan ayrılmayacağını en yakın zamanda bu hayalini yaparak Beşikdüzü'nü Turizm cenneti yapacağını ifade etti. 


Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2015, 08:55
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273