BAHÇELİ;PKK İLE KÜTLERİ AYNI GÖRMEK CİNAYETTİR

Haber : Tarkan Yusuf Altıntaş www.trabzonhaber24.com MHP genel merkezinde basın açıklaması yapan Devlet Bahçeli, PKK ile Kürt vatandaşları eşit görmenin bir cinayet olduğunu söyledi.

BAHÇELİ;PKK İLE KÜTLERİ AYNI GÖRMEK CİNAYETTİR

BAHÇELİ;PKK İLE KÜTLERİ AYNI GÖRMEK CİNAYETTİR 

Haber : Tarkan Yusuf Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

MHP genel merkezinde basın açıklaması yapan Devlet Bahçeli, PKK ile Kürt vatandaşları eşit görmenin bir cinayet olduğunu söyledi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'daki MHP Genel Merkezi'nde basın toplantısı düzenledi. Kamerlar karşısına geçen MHP Lideri, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bahçeli, terör örgütü PKK ile Kürt vatandaşların aynı kefeye konulmasının bir cinayet olduğunu söyledi. Bahçeli: PKK ile Kürt kardeşlerimizi eşitlemek cinayettir

"PKK İLE KÜRTLERİ AYNI GÖRMEK CİNAYETTİR"

Bahçeli'nin konuşmasından satır başları; "Kürt kökenli kardeşlerimiz milletimizin kopmaz yeri dolmaz ayrılmaz unsurlarıdır. PKK ile onları aynı görmek tam bir cinayettir. Bu tuzağa hiçbir dava arkadaşımız düşmeyecektir. Kimseye kökeni mezhebi üzerinden yaklaşmadık, yaklaşmayız. Eğreti kahramanlıklara yüzümüz tamamiyle dönüktür. Algı operasyonları bizim ne kardeşliğimizi bozabilecek ne de milli birliğin surlarında delik açabilecektir." 
Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2015, 10:15
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273