banner164

ASİM AYKAN ;VALİYİ UYARDI GÜCÜNÜZ TURİSTLEREMİ YETİYOR

GÜCÜNÜZ TURİSTLERE Mİ YETİYOR (?) Dün ve bugün gün içerisinde trafik uygulaması adı altında, ilimizi ziyaret eden turistlerin araçlarına karşı emniyetimizin anlamsız uygulamalarını hayretle karşılıyorum!

ASİM AYKAN ;VALİYİ UYARDI GÜCÜNÜZ TURİSTLEREMİ YETİYOR
banner232
GÜCÜNÜZ TURİSTLERE Mİ YETİYOR (?)

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com 

Ak Parti Trabzon Millet Vekili Aday Adayı Eski Trabzon Belediye Başkanı ve Trabzon Millet Vekili Asim Aykan Tursitlere yönelik yapılan haksız Trafik cezaları ve Araç Çekme Probleleri için bu yakışık kalmaz biz Turist gelsin diye Ülke ülke gezerken Emniyetin bu Vurdum Duymazlığı çok yanlış dedi ve o açıklamayı yayınladı 

Asim AYKAN; 

Dün ve bugün gün içerisinde trafik uygulaması adı altında, ilimizi ziyaret eden turistlerin araçlarına karşı emniyetimizin anlamsız uygulamalarını hayretle karşılıyorum!
Nevruz dolayısıyla ilimizi ziyarete gelen yabancı misafirler olmuştur, kendilerine karşı çok daha nazik davranıp münasip lisanla uyarmak ve idare etmek gerekirken , ortaya konan tavır incitici olmuştur!
Sn. Valimiz ile konuyu paylaştım şüphesiz emniyetimiz görevini yapacaktır ama bu işin de bir üslubu, nezaketi vardır.
Bizler siyasi olarak şehrimize bir tane daha yabancı ziyaretçi gelsin diye çırpınırken bürokrasimizinde aynı hassasiyeti göstermesi gerekir.
Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2015, 22:09
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273