ARAKLI'DA MUHTEŞEM SICAK BAYRAMLAŞMA

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Araklı İlçesi Kurban Bayramının İkinci gününde Muhteşem bir Bayramlaşmaya şahit oldu .

ARAKLI'DA MUHTEŞEM SICAK BAYRAMLAŞMA

 ARAKLI'DA  MUHTEŞEM SICAK BAYRAMLAŞMA 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Araklı İlçesi Kurban Bayramının İkinci gününde Muhteşem bir Bayramlaşmaya şahit oldu . Araklı Müftülüğünde organize edilen Kurban Bayramı Bayramlaşma Törenine Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi,Araklı Kaymakamı Adnan Tezcan ,Araklı Emniyet Müdürü Ahmet Eke,Araklı Jandarma Komutanı Kd.Üst.Ercan Işık,Araklı Müftüsü Osman Zeki Yağcı,Mahalle Muhtarlar,Araklı Belediye Meclis Üyeleri, Devlet Erkanı  partililer ve Halkın katılımı ile gerçekleşti. 

ARAKLI JANDARMA KOMUTANLIĞINDA ASKERLERLE BAYRAMLAŞMA
Araklı Müftülüğündeki  Bayramlaşma sonrası Heyet Araklı Jandarma Komutanlığına Yürüyerek geçti ,Bayramlaşma Heyetindekileri Jandarma Bölük Komutanı Bahçede karşıladı heyet jandarma Komutanlığında Rutbelileri ve sonrasında Jandarmaları tek tek bayramlaştı. 

ARAKLI BELEDİYE BAŞKANI RECEP ÇEBİ ASKERLERİ UNUTMADI 

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Jandarma Komutanlığında vatani görevini yapmakta olan Askerleri unutmadı hepsine tek tek bayram hediyesi olarak Gömlek Hediye etti. Başkan Recep Çebi'nin Hediye Aldığı Gömlekleri Araklı Kaymakamı Adnan Tezcan ve Başkan Recep Çebi ile heyettekiler Verdi. 
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2015, 15:05
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273