ALACAHAN BAŞBAKANI BEKLEDİ

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon'un Tarihi Çarşılarından Alacahan bu gün çok farklı bir heyecanla Başbakan için hazırlandı .

ALACAHAN BAŞBAKANI BEKLEDİ

 ALACAHAN BAŞBAKANI BÖYLE BEKLEDİ 

Haber : Ömer Altıntaş  / Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com

 Trabzon'un Tarihi Çarşılarından Alacahan bu gün çok farklı bir heyecanla Başbakan için hazırlandı . Baştan Aşağıya Tüm Atölyeleri ile Hazırlanan Alacahan akşama boynu bükük girdi. Geçtiğimiz iki seferde yine Planda olduğu halde Alacahan'a Uğrayamayan Başbakan Davutoğlu ve Eşi bu sefer Uğrayacaklarını söyledikleri halde zaman yetmeyince yine uğrayamadan Trabzon'dan ayrılmak zorunda kaldılar . Başbakana Davutoğlu Trabzon'a geldiği gibi soluğu Şehit'in Ailesini ziyaret etmekle başladı Programına Trabzonspor Efsane Başkanı ve Teknik Direktörü Ahmet Suat Özyacı'yı ziyaret etti daha sonra ise Trabzon Meydan Parkında Vatandaşlara seslendi Davutoğlu son olarak Trabzon Ortahisar'da Ak Parti'nin yeni açmış olduğu il Binasının açılışını yaparak Trabzon'a veda etti. 
Başbakan Davutoğlu'nu Alacahan'da Trabzon Vali Yardımcısı Orhan Yazgan ,Ortahisar Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu,Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Genç Trabzon ortahisar Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ,Olgunlaşma Okulu Müdürü Zarife Akdeniz ve Kurs Öğretmenleri ile Öğrencilerinin bir kez daha Başbakanlarını Görememenin üzüntüsünü yaşadılar . 
Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2015, 00:18
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273