AK PARTİ MEYDAN'DA GENÇLİK KOLLARI AÇTI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Ak Parti Trabzon İl Teşkilatı Ak Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu,Milletvekili Adayları Ayşe Sula Köseoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç,

AK PARTİ MEYDAN'DA GENÇLİK KOLLARI AÇTI

 AK PARTİ MEYDAN'DA GENÇLİK KOLLARI AÇTI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Ak Parti Trabzon İl Teşkilatı Ak Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu,Milletvekili Adayları Ayşe Sula Köseoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç, Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi,Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Bahar Ayvaoğlu,Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Halim Yılmaz, Ak Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş,Ak Parti Ortahisar Belediye Meclis Üyeleri ve Partililerin geniş Katılımı ile gerçekleşen açılışla Kurdelası Kesilen Gençlik Kolları Trabzon Meydan'ın tam göbeğinde açıldı. 

SOYLU YAPTIĞI KONUŞMADA BU ÜLKEDE PKK'NIN ADI BİLE KALMAYACAK 

13 yıllık AK Parti iktidarı döneminde Trabzon'da bir çok yatırım ve hizmetin altına imza attıklarını ifade eden Soylu, " Trabzon'a 13 yılda yaklaşık 14 katrilyon hizmet yapıldı.  Bunun önemli bir sebebi vardır, çünkü bu şehir bizim şehrimiz, Trabzon'umuz tarihi ve jeo stratejisi ve oturduğu zeminin en önemli yerlerinden birinde. Aynen muhtarlık nasıl demokrasinin taşıyıcısıysa, Trabzon'da, Karadeniz'in taşıyıcısıdır. Bu onun en temel sorumluluklarından bir tanesidir. 13 yılda 21. yüzyılın başında Türkiye'nin başladığı  bu yürüyüşün, ilerlemenin gerisinde kalmamak, tam tersi 21. yüzyılın en temel hazırlıklarından birisini yapabilmek için ciddi bir kalkınma, ciddi bir alt yapı ve ciddi bir ilerleme Trabzon'un 21. yüzyılın başından beri başladığı en önemli adımdır. Şu açık ve nettir, burası turizm şehri, kültür, sanat şehri, Trabzon, Türkiye'nin ve Dünya'nın gözbebeği bir şehir" diyen Soylu konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Trabzon insanın hayat standartını yükselteceğiz, tarihi bütün bağlarıyla birlikte bu şehrin bütün avantajlarını iyi yöneteceğiz, bu şehre çağın ruhuna, çağın gereğine uygun bir şekilde yatırımları gerçekleştireceğiz. Bu şehri hep birlikte geleceğe taşıma konusunda irademizi hep beraber ortaya koyacağız. Bizim yol haritamız, stratejimiz bellidir, ne yapacağımızı bellidir. Bir taraftan belediyelerimiz, bir taraftan muhtarlarımız, teşkilatlarımızla bütün hizmet birimlerimizle önemli bir döneme hazırlanıyoruz. Önümüzdeki 4 yıl Türkiye için de Trabzon için de önemli bir dönemdir"

Terör örgütüne Türkiye'nin 1990 yıllarındaki Türkiye olmadıklarını hatırlattıklarını kaydeden Soylu, "Kimse Türkiye Cumhuriyeti'nin gücünü test etmeye çalışmasın. Kimse de endişe etmesin. Bu ülkede PKK'nın adı bile kalmayacak. Biz ne yaptığımızı biliyoruz, ülkemizin sınırları dışında operasyon yapıyoruz. Avrupa'dan, Amerikan bir tepki var mı,  tabı ki yok, daha önceleri sınırlarının dışına çıkamazsınız diyorlardı, bunu neyle yapıyoruz. Elbetteki gücümüzü son 13 yılda ortaya koyduğumuz demokratik yükselişle ve herkesi kucaklayan bir anlayışla sağladık"

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2015, 02:29
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273