banner277

Ak Parti Düzköy’de Şenol Akpınar İle Yola Devam Etti

Ak Parti’de Kongre heyecanı tüm hızı ile devam ediyor.Görsel ve Ses düzeni ile tüm Türkiye’ye örnek olabilecek Ak Parti Trabzon ve İlçelerindeki kongreleri çok konuşulacak .

Ak Parti Düzköy’de Şenol Akpınar İle Yola Devam Etti
banner232

Ak Parti Düzköy Yönetim Kurulu: Şenol Akpınar, İshak Serdar, Ahmet Turhan Lermioğlu, Emin Altıntaş, Turhan Demir, Ali Kemal Avcı, Selahattin Sitar, Harun Kum, Ömer Birinci, Azmi Köroğlu, Malkoç Berber, Erdoğan Babuşcu, Ali Çarkacı, Necati Zafer, Sema Yavuz.


AKPINAR YENİDEN BAŞKAN
Düzköy’de ilçesinde Şenol Akpınar, tek liste ile gidilen seçimde yeniden başkan oldu. Pandemi tedbirlerinin alındığı kongreye, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Bölge Koordinatörü Polat Türkmen, Ak Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora, Adnan Günnar ve Bahar Ayvazoğlu, Ak Parti eski milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Mehmet Karaoğlu, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan Dilekoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç ,Ak Parti Düzköy İlçe Başkanı Şenol Akpınar ve yönetimi, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı. 

PROJELERİ ANLATTI
Burada açıklamalarda bulunan Düzköy İlçe Başkanı Şenol Akpınar, “2014 yılı Haziran’da göreve başlamıştık. Büyükşehir kanuna göre kapanan belde belediyemiz vardı. Sıkıntılı bir süreçte göreve başladık. 2019 Mart ayındaki seçimlerde Cumhur ittifakı ile birlikte ilçemizde güzel bir çalışma yaparak seçimi kazanarak ilçemizi tekrara Ak belediyecilik ile buluşturduk. Çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik, ilçemize değer kattık. Hizmet bayrağını belediye başkanımıza teslim ettik el birliği ile arkasından devam ediyoruz. Kapalı spor salonu yarım kalmıştı onu tamamladık. Gençlik Merkezi’ni açtık. İmam hatip lisesi ve ortaokulu açtık. İtfaiye biriminin kurulmasını sağladık. Haçkalı Baba yayla yolunu yeniledik. Beypınarı yayla yolu bitmek üzere. Çayırbağı’nda jandarma karakolunu yeniden açıyoruz. Akçaabat-Düzköy bölünmüş yol inşaatımız devam ediyor. Alazlı Mahallesi’ndeki okulla ilgili yıkım çalışması çıkmıştı, ihale aşamasına geldi” dedi.

AK PARTİ’DEN SONRA HİZMET GELDİ
Düzköy Belediye Başkanı Yılmaz Ankara, “İlçemiz 1960 yılında ilçe hüviyetini kazandığından Ak Parti dönemine kadar, hizmetlerden mahrum kalmış bir ilçemizdir. Ak Parti kurulduktan sonra ilçemizde birçok hizmetlerle ilçemizi taçlandırmaya devam ettik. Hükümet konağımız hastanemiz, liselerimiz, kız öğrenci yurdumuz, spor salonumuz, stadımız, halı sahamız, karayolları bakım evi, bölünmüş yol yapıldı. Birçok projemizi de önümüzdeki günlerde halkımıza sunacağız” diye konuştu.
ŞAHİNKAYA İLGİ ODAĞI HALİNE GELDİ
Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Mehmet Karaoğlu, “Çayırbağı’nda bulunan Şahinkaya, diğer adıyla Doğankaya, çam ormanlarıyla kaplı bir doğa harikasının içinde dağcılıkla uğraşan sporcularımızın da ilgi odağı haline geldi. Belediyemizin geleneksel hale getirdiği Uluslararası Şahinkaya Kaya Tırmanışı Festivali şehrimizin spor turizminde en önemli etkinliklerinden biri oldu. Geçtiğimiz yıl 3’üncüsünü gerçekleştirdiğimiz festivalimizi bu yıl pandemi sebebiyle gerçekleştiremedik. Yine, Büyükşehir Belediyemizin Düzköy Belediyesi işbirliği ile Haçkalı Hoca Babayı Anma Etkinlikleri de pandemi sebebiyle gerçekleştirilemedi. Pandemiden insanlık olarak kurtulduktan sonra yeniden o eski coşkulu festivallerimizi ve bölge turizmine katkı sunan etkinliklerimizi yeniden düzenleyeceğiz” dedi.
EN BÜYÜK 13. EKONOMİ HALİNE GELDİK
Ak Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, “Dünyada büyük krizler oluşurken en büyük 13. ekonomi haline geldik. Türkiye’de bir takım sıkıntılar çekiyoruz ama Türkiye eski Türkiye değil. Umut vadeden bir ülke olarak yoluna devam ediyor. Biz mahalle mahalle ev ev dolaştığımız için bu oyları alıyoruz. Hepimizin isteğiyle geldiği bu görevlerde dünden daha hızlı koşar adımlarla kapıları çalacağız. Dünyanın her yerinde devler liginde olduğumu anlatmazsak teşkilat görevimizi harfiyen yerine getirmemiş oluruz. Düzköy ilçe başkanlığımız sah da aktif ve dinamik bir şekilde kapıları aşındırırcasına hem Düzköy’e hem de partimize hizmet etmek için daha da çok çalışacağına inanıyorum. Daima yanınızda olduğumuzu sizi hiçbir zaman eksik bırakmayacağımızı hatırlatmak isterim. 1 Eylül itibariyle Düzköy’e yüksekokul kararını içeren karar çıktı. Düzköy Meslek Yüksekokulu tarihe geçmiştir” ifadelerini kullandı.

DÜNYANIN GIPTA İLE BAKTIĞI BİR KONUMA GELDİK
Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, “Dünya koronavirüs salgını ile birbirine düşerken ülkemiz sadece kendi vatandaşları haricinde yaptığı yardımlarla adeta insanlık dersi verdi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bu süreçten de güçlü bir şekilde çıkacağız inşallah. Şehir Hastaneleri’nde dünyanın gıpta ile baktığı bir konuma geldik. Trabzon Şehir Hastanesi’nin de ihalesi yapıldı. En kısa zamanda inşallah yapımına başlanarak büyük bir yatırım yapacağız. Kısa bir süre önce muhalefet partilerinin yöneticileri ve milletvekili Düzköy’ü ziyaret etti ve eleştirileri oldu. Düzköy vadisi belki de Türkiye’nin belki de dünyanın en çalışkan üretken insanların olduğu bir yer. Çal mağarası ve yaylalar var. Bunları değerlendirmemiz gerekiyor. Burada yapılarak olan Düzköy kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyor, yönetim kurulumuza başarılar diliyorum” dedi.

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya'nın geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Düzköy ziyaretinde yaptığı açıklamalara da cevap veren Başkan Revi "Akçaabat ve Düzköy'ü birbirine bağlayan ana yolda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu ile yaptığımız toplantıda özellikle bu konunun üzerinde duruldu. Çayırbağı Tonya yolu da aynı toplantıda konuşuldu. İnşallah kısa sürede tamamlanacak. İlçemizde itfaiye teşkilatı kuruldu. Dere ıslahları, yayla yolları yapıldı. İmam Hatip lisesi, Afet konakları, Hastane, Belediye binası gibi bir çok proje yapıldı ve yapımına devam ediyor.  İnşallah bundan sonra da Belediye başkanlarımızla, milletvekillerimizle, teşkilatlarımızla birlikte çok daha güzel işlere imza atacağız." ifadelerini kullandı. 


AK Parti Düzköy İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresinde tek liste ile seçime gidildi. Listeye göre mevcut İlçe Başkanı Şenol Akpınar yeniden görevine devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2020, 15:31
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273