banner277

AK PARTİ 13 YILDIR TRABZON İÇİN NE YAPTI

Haziran seçimleri nedeniyle hareketliliğin hiç bitmediği Milliyetçi Hareket Partisi’nde daha temayül yoklaması heyecanını atamadan aday adaylarından Yavuz Aydın gündeme damga vuracak açıklamalar yaptı.

AK PARTİ 13 YILDIR TRABZON İÇİN NE YAPTI

MHP TRABZON MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI YAVUZ AYDIN ; AK PARTİ 13 YILDIR TRABZON İÇİN NE YAPTI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Haziran seçimleri nedeniyle hareketliliğin hiç bitmediği Milliyetçi Hareket Partisi’nde daha temayül yoklaması heyecanını atamadan aday adaylarından Yavuz Aydın gündeme damga vuracak açıklamalar yaptı. AKP’nin Trabzon’da gösterdiği başarısızlığı sert bir dille eleştiren Aydın’ın sözlerine şöyle başladı: “Son günlerde AKP’li aday adaylarının medyaya verdiği beyanatları hayretle takip ediyorum. Trabzon’la ilgili projeler sunuyor, vaatlerde bulunuyorlar. Sanki AKP muhalefet partisi de iktidar olurlarsa yapacaklarını anlatıyorlar. 13 yıldır neredeydiniz? İktidarda olan siz değil miydiniz? Bu projelerinizi 13 yıldır neden gerçekleştirmediniz?” İşin ilginç bir yanı da AKP’nin daha önce Trabzon’a söz verip de gerçekleştirmediği; demiryolu, havalimanına ikinci pist gibi yatırımlardan bahsediyorlar. Siz bunların sözünü vereli uzun yıllar oldu beyler. Tutmadığınız sözleriniz için, bu sefer tutacağız, bu sefer yapacağız diyerek bu milleti kandırmaya çalışmayın boş vaatlerle bu milleti kandırmazsınız. Buradan soruyorum AKP verdiği hangi sözü tutmuştur; 2.Devlet Üniversitesini yapacağız dediler, var mı gören? Lojistik Merkez kuracağız dediler, nerededir bilen var mı? Demiryolu getireceğiz, yatırım adası yapacağız, havaalanına ikinci pist yapacağız vaatlerinin hiç biri yerine getirilmemiştir. Sayın Bakanımız Koray AYDIN Bey’in projelendirdiği Güney Çevre yolunu yapacaklardı en ufak bir gelişme var mı? Çıkmış Trabzon’un işsizlik sorununu çözeceğiz diyorlar, 13 yıldır neden çözmediniz? Bu millet bir 13 yıl daha sizi mi bekleyecek. Siz iktidar olduğunuzda Trabzon’da 20 yaşında olan işsiz gençlerimiz şimdi 33 yaşında bu insanlar ömürlerinden 13 yıl daha sizin için heba mı edecek.” dedi.

BU MİLLETTEN NASIL OY İSTEYECEKLER?

Konuşmasına AKP’ye “Şimdi çıkıp da bu milletten nasıl oy isteyeceksiniz?” sorusuyla devam eden Aydın; “Kıymetli Trabzonluların şunu iyi bilmesini istiyorum; Allah’ın izniyle 7 Haziranda Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidarı ile Trabzon’da her şey bir başka olacaktır. Köylümüzün ürettiği ürün para edecek, esnafımız akşamları mutlu bir şekilde kepenk kapatacaktır. İşsizlik sorununu da biz bitireceğiz. Bilinçli olarak yapılan Trabzon’un yalnızlaştırılması çabaları yerle bir edilecek, Trabzon hak ettiği yatırımlara kavuşacaktır. Aziz milletimiz bize teveccüh gösterirse hizmet bizim boynumuzun borcudur. Biz iktidarda olup da muhalefetteymiş gibi şunların yapılması lazım demeyeceğiz, biz yapacağız, hizmet edeceğiz milletimiz de keyifle seyredecek.” sözleriyle açıklamasını tamamladı.Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2015, 22:14
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273