Trabzonlular kitap şöleninde buluştu

Haber: Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 5’sini düzenlediği kitap fuarı büyük ligi gördü.

Trabzonlular kitap şöleninde buluştu
banner232

Trabzonlular kitap şöleninde buluştu
Haber: Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 5’sini düzenlediği kitap fuarı büyük ligi gördü.130 yazar ile 130 yayın evinin yer aldığı fuarda yerel ve ulusal bazda tanınmış pek çok yazar söyleşi ve imza programları ile kitapseverlerle bir araya geldi.

Fuarın dokuzuncu gününde İslam Yaşar, Yavuz Bahadıroğlu, Hanefi Avcı ve Mete Yarar imza ve söyleşi programları ile Trabzonlularla bir araya geldi. Fuarda ayrıca Fikret Eroğlu, Hasan Yiğit, Ali Aktaş, Taşkın Kılıç, T.Y.Mazer, Tülay Güzeler, Aslı Arslan, Birgül Al, Bilal Özbay, Aysen Bozkuş, Lemariz Müjde Albayrak, Ayşegül Çiçekoğlu, Tuğçe Aksal, Yusuf Efe Göçer, Merve Özcan, Elif Gürsoy, Veysel Eryürek, Murat Cihan, Fahri Şirin, Alya Öztanyal, Sibel K. Türker, Ahmet Yenilmez, Ozan Bodur, Ayşegül Kocabıçak, Uğur Koşar, Davut Bayraklı, Mehmet Erikli, Serhat Karabaş, Mustafa Durmuş, Nuri Sincanlı, Emine Öztürk Kalafat ve Ahmet Büke okuyucularına kitaplarını imzaladı.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273