banner277

BAKAN SÜLEYMAN SOYLU'DA KARNE HEYECANI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Yeşiltepe İlk okulunda düzenlenen karne töreninde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu minik öğrencilerle bir araya gelerek karnelerini verdi.

BAKAN SÜLEYMAN SOYLU'DA KARNE HEYECANI

 BAKAN SÜLEYMAN SOYLU'DA KARNE HEYECANI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Trabzon Yeşiltepe İlk okulunda düzenlenen karne töreninde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu minik öğrencilerle bir araya gelerek karnelerini verdi.

Törene Bakan Soylu'nun yanısıra Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon Büyükşehir belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti Trabzon il Başkanı Hardar Revi, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ve çok sayıda veli katıldı.

Bakan Soylu ve Vali Öz tören sırasında sıraya oturarak öğrencilik yıllarını yadettiler...

BEN TONYALIYIM HA...

Yeşilpete İlkokulunda düzenlenen karne töreninde Bakan Süleyman Soylu ve beraberindekiler öğrencilere karne verdikleri sırada bazı öğrencilerle kısa kısa sohbet etti. Bu sırada arka sıralarda oturan bir öğrencinin "Ben Tonyalıyım ha" demesi herkesi güldürdü. 

40 YILLIK ÖĞRETMENLE SOHBET ETTİ

Bakan Soylu Karne dağıtımının ardından öğretmenler odasına giderek öğretmenlerle bir araya geldi. Bu sırada 40 yıldır öğretmenlik yapan bayan bir öğretmenle bir süre sohbet etti. Bakan Soylu ayrıca bir öğretmenin okula spor salonu yapılması isteği ile de ilgileneceğini söyledi.
Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2016, 21:41
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273