banner164

Ahi Evren altı otopark ve cami inşaatının Yapımı Devam Ediyor

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediyesi hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Büyükşehir Belediyesinin, Ortahisar ilçesinin Soğuksu Mahallesi’nde inşasına başladığı cami inşaatı aralıksız olarak sürdürülüyor.

Ahi Evren altı otopark ve cami inşaatının Yapımı Devam Ediyor
banner232

 Ahi Evren altı otopark ve cami inşaatının Yapımı Devam Ediyor 

Haber : Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Büyükşehir Belediyesinin, Ortahisar ilçesinin Soğuksu Mahallesi’nde inşasına başladığı cami inşaatı aralıksız olarak sürdürülüyor. Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yanında yapılmakta olan camide 600 kişi aynı anda ibadet yapabilecek. Caminin altında ayrıca 32 kişilik otopark inşası gerçekleştiriliyor.

Konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, halka verdikleri sözler doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Gümrükçüoğlu, “Soğuksu Mahallesi’nde yapmakta olduğumuz cami ve otopark ile mahallenin iki önemli ihtiyacı karşılanmış olacağız. 600 kişilik caminin yanı sıra bölgeye 32 araçlık otopark kazandıracağız. Çalışmalarımız aralıksız olarak devam etmektedir” dedi.
Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2017, 12:51
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273