banner164

Trabzon Vaizi Köprübaşı'nda Ölü Olarak Bulundu

Haber: Abdurrahman Göksal www.trabzonhaber24.com Hafta içi Çarşamba gününden beri kendisinden haber alınamayan Trabzon İl Müftülüğü Vaizi Ahmet Atar'dan kötü haber geldi.

Trabzon Vaizi Köprübaşı'nda Ölü Olarak Bulundu
banner264

Trabzon Vaizi Köprübaşı'nda Ölü Olarak Bulundu 

Haber: Abdurrahman Göksal  www.trabzonhaber24.com 

Hafta içi Çarşamba gününden beri kendisinden haber alınamayan Trabzon İl Müftülüğü Vaizi Ahmet Atar'dan kötü haber geldi. Vaiz Ahmet Atar Cep Telefonundan gelen son sinyallere göre araştırıldı ve Köprübaşı Beşköy Büyükdoğanlı Mahallesinde aracı yol kenarında bulundu. Geceden beri yapılan tüm aramalara rağmen ise kendisine bir türlü erişilemedi. Sabah saatlerinde yeniden başlanılan arama tarama işlemi sırasında Bölge halkı ve Köprübaşı Jandarma Kuvvetleri ,AKUT,SÜR-AK,Trabzon AFAD Trabzon Vaizi Ahmet Atar'a köprübaşı ilçesinden 8 Km Yukarısında bulunan Maden Suyu bölgesinde dere içerisinde kafası suyun içerisinde ölü olarak ulaştı. Olay yerine gelen Cumhuriyet savcısı Trabzon Vaizi Ahmet Atar'ı Adli Tıp'a sevk etti.

Atar'ın bir elinde Poşet İçerisinde Salot Otu dediğimiz Turşu Yapmak için topladığı otlar ve bir elinde ise küçük bir kızıl Ağaç dalı vardı. 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2018, 22:16
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234