banner164

Prof.Dr.Süleyman Türedi “Trabzon Halkından Sabır İstedi “

Kanuni Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Süleyman Türedi Trabzon Halkına hem Teşekkür Eyitti hemde çağrısını yeniledi “Evde Kal Trabzon Sağlıklı Kal Trabzon”

Prof.Dr.Süleyman Türedi “Trabzon Halkından Sabır İstedi “
banner232

Türedi ;Değerli Trabzon halkı, izolasyon tedbirlerine uyduğunuz ve sağlık sistemimizin etkin şekilde çalışabilmesine süre tanıdığınız için teşekkür ederiz.

Maalesef sizlerinde bildiği üzere özellikle ileri yaş ve ek hastalığı olan vatandaşlarımızdan kayıplarımız oldu, tüm yoğun bakım desteğine ve uygulanabilecek tüm tedavilere rağmen hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet ailelerine sabırlar diliyorum.

Ancak sevindirici haberlerimiz var, hastanemizde yaklaşık 14 günü dolduran ve tedavisinin sonuna gelen hastalarımızdan taburcularımız başladı. Gelecek günlerde artarak devam edecek. İnşallah sizlerinde desteği ile, kurallara uymanız ve bakanlığımızın, devletimizin uyarılarını dikkate almanız sayesinde bu süreci atlatacağız.

Özellikle İstanbuldan memleketlerine gelen değerli hemşerilerimizin evlerinde 14 gün boyunca kendilerini izole etmeleri, dost ve akraba ziyareti yapmamaları ve eğer bir şikayetleri olursa 184 üzerinden sağlık sistemimiz ile iletişime geçmeleri çok önemli.

Allah yoğun bakımda ve hastanelerimizin muhtelif servislerinde yatan tüm hastalarımıza şifalar versin.

Canını hiçe sayarak fedakarca çalışan tüm çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah yardımcımız olsun.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273