banner277

KORAY KOÇHAN 112 ACİL HALKIMIZA HAYIRLI OLSUN

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Maçka ilçesi Esiroğlu Mahallesinde 112 acil servisin açılısı gerçekleştirildi. Maçka Belediyesi Ek Hizmet Binasında gerçekleştirilen açılışa Trabzon İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Kemal Süleyman, Maçka Belediye Başkanı Ecz. Koray Koçhan, AK Parti İlçe Başkanı Sedat Kongur ve vatandaşlar katıldı.

KORAY KOÇHAN 112 ACİL HALKIMIZA HAYIRLI OLSUN
KORAY KOÇHAN 112 ACİL HALKIMIZA HAYIRLI OLSUN
 
Haber : Ömer Altıntaş  / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com

Maçka ilçesi Esiroğlu Mahallesinde 112 acil servisin açılısı gerçekleştirildi. Maçka Belediyesi Ek Hizmet Binasında gerçekleştirilen açılışa Trabzon İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Kemal Süleyman, Maçka Belediye Başkanı Ecz. Koray Koçhan, AK Parti İlçe Başkanı Sedat Kongur ve vatandaşlar katıldı. 
Maçka Belediye Başkanı Ecz. Koray Koçhan, "Maçka halkımız ve vatandaşlarımıza çok iyi hizmet edecek bir acil servis kurmuş olduk. Önceden 50 dakika olan hastalara ulaşım süresini bu istasyon ile birlikte 20 dakikaya düşürmüş olduk. Ben özellikle talebimizi geri çevirmeyen Trabzon İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Kemal Süleyman’a ve tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. Açılış kurdelesini Sağlık Müdürü Süleyman, Maçka Belediye Başkanımız Koçhan, AK Parti İlçe Başkanı Kongur ve vatandaşlar birlikte yaptı. Açılışın ardından Trabzon İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Kemal Süleyman, Başkan Koçhan’a “Yaşama Yol Ver” projesi ile ilgili hediyeler verdi.
Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2015, 21:03
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273