BÖYLESİ İLK KENDİ YAPTIRDI İLK CENAZE NAMAZI ONUN KILINDI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonsurmene.com Sürmeneli Hayırsever İş Adamı Embiya Sürmen Yapımı için uzun uğraşlar verdiği uğruna hapis cezası ve para cezası dahi aldığı Sürmene Sahil Camisinin yapımını ölmeden bitirmek ona nasip olmuştu .

BÖYLESİ İLK KENDİ YAPTIRDI İLK CENAZE NAMAZI ONUN KILINDI

 KENDİ YAPTIRDIĞI CAMİDE İLK CENAZE NAMAZI ONUN İÇİN KILINDI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com 

Sürmeneli Hayırsever İş Adamı Embiya Sürmen Yapımı için uzun uğraşlar verdiği uğruna hapis cezası ve para cezası dahi aldığı Sürmene Sahil Camisinin yapımını ölmeden bitirmek ona nasip olmuştu . Embiya Sürmen ve Öğretmen Emeklisi Kimya Hocası Ali Tekkeli Aynı gün aynı saatte Sürmene Sahil Camii'nde kılınan Cenaze namazı ile Aile Kabristanlıklarında defnedildiler . 

Böylelikle Kendi yaptırmış olduğu camide ilk Namazı kılmak ilk cenaze Namazının da kendisi olması belkide türüne ilk rastlanacak bir durumdu. 

İş Adamı Embiya Sürmen ve Öğretmen Emeklisi Ali Tekkeli'ye son görevini yapmak İçin Trabzon Ak Parti Milletvekili Süleyman Soylu, Ak Parti Eski Milletvekili Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Cevdet Erdöl,Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel sekreter Yardımcısı Mustafa Akkaya ,Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç,Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu,Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi,Of Belediye Başkanı Salim Sarıalioğlu,Köprübaşı Belediye Başkanı Ahmet Tekke ,Ahi Evren Kalp ve Damar Cerrahisi Hastahanesi Başhekimi Doç.Dr.İsmet Durmuş,Sürmene Kaymakamı Oktay Erdoğan ,Vakıflar Bölge Müdürü Mazhar Yıldırımhan,Siyasi Parti Temsilcileri ,daire amirleri yüzlerce seveni ve Aileleri katıldı.
Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2015, 23:14
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273