banner164

Başkan Gümrükçüoğlu, hayırsever işadamına teşekkür etti

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, hayırsever işadamı Alibey Saka’ya plaket takdim ederek çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Başkan Gümrükçüoğlu, hayırsever işadamına teşekkür etti
banner264

 Başkan Gümrükçüoğlu, hayırsever işadamına teşekkür etti

Haber : Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, hayırsever işadamı Alibey Saka’ya plaket takdim ederek çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Almanya’da iş hayatını sürdüren Alibey Saka’yı makamında kabul eden Başkan Gümrükçüoğlu, Saka’nın engelli bireyler için bir TIR dolusu yardım malzemesi temin ederek Trabzon Büyükşehir Belediyesine teslim ettiğini hatırlattı. Engelli aracı, yürüteç ve koltuk değneği gibi yardım malzemelerinin Büyükşehir Belediyesi tarafından ivedilikle ihtiyaç sahiplerine teslim edildiğini kaydeden Gümrükçüoğlu, “Şehrimiz insanlarının ihtiyaçlarının karşılanması için kilometrelerce uzaklıktan bir TIR dolusu malzeme temin eden değerli Alibey Saka kardeşimize Trabzon halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

İşadamı Alibey Saka ise Trabzon Büyükşehir Belediyesine temin edilen yardım malzemelerinin gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığına dikkat çekerken, Başkan Gümrükçüoğlu’na çalışmalarından ötürü teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2017, 16:31
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234