banner164

3 Yaşındaki Talha'yı Köpek Parçalarken Komşular Zor Kurtardı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Akçaabat Derecik Uğurlu Mahallesinde Fındık Toplayan Anneannesinin yanından bir an ayrılan 3 Yaşındaki Talha Pala Komşunun Köpeği Tarafından Parçalanırken Komşuları Tarafından zor kurtuldu.

3 Yaşındaki Talha'yı Köpek Parçalarken Komşular Zor Kurtardı
banner232

 3 Yaşındaki Talha'yı Köpek Parçalarken Komşular Zor Kurtardı 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon Akçaabat Derecik Uğurlu Mahallesinde Fındık Toplayan Anneannesinin yanından bir an ayrılan 3 Yaşındaki Talha Pala Komşunun Köpeği Tarafından Parçalanırken Komşuları Tarafından zor kurtuldu. 3 Yaşındaki Talha Pala'yı Köpeğin ağzından zorla kurtaran komşular Önce Haçkalı Baba Devlet Hastanesine Götürdüler Hastanede Müşahede Altına Alınan Pala'YA Burada bir İğne Yapılıp Yaraları Pansuman Edildikten Sonra Köpeğin Bağlı ve Aşılarının yapıldığı öğrenilip taburcu ediliyor . Talha Pala'nın Anne Annesi ve Diğer Aile Fertleri 3 Yaşındaki Talha'yı Alarak Trabzon'a evlerine dönüyorlar Ateşi ve Enfeksiyonu Yüksek çıkan Talha tekrar Trabzon Fatih Devlet Hastanesine getirilerek orada müşahede altına alındı. Doktorlar Ateşi çıkan Talha Pala'ya yaptıkları tahlil ve sonrasında Verdikleri İlaçlardan sonra Taburcu ettiler. 

Köpeğin Boğuşmasına Koşan Komşular Gittiğimizde Köpek Talha pala'nın Boğazından dişlemiş onu boğuyordu zorla Köpeğin Ağzından aldık Allah'tan Köpek BVağlı İdi Yoksa Talha Şimdi Belkide Ölmüş Olacaktı dediler. 
Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2016, 02:29
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner249

banner160

banner233

banner234

banner260