banner164

+1Farkla Değil Büyük Farkla Yenildik

+1 FARKLA DEĞİL BÜYÜK FARKLA YENİLDİK... Engelliler Haftası sebebiyle gerçekleştirilen don sendromu farkındalık maçında Tomurcuk Vakfı Gençleri ile Bizim Neslin Uşakları (BNU) üyeleri ve gençleri İstanbul Ataşehir'de karşı karşıya geldi. Down'lu gençler 9-3'lük farkla BNU'yu yendi. Kültüre, sanata, amatör sporlara, gençlerin eğitimine verdiği desteklere bir yenisini daha ekleyen BNU engelliler haftası için Tomurcuk Vakfı ile el ele vererek down'lu gençlerle harika bir gün geçirdi. Tomurcuk Vakfı Müzik Öğretmeni ve aynı zamanda Bnu Derneği Genel Koordinatörü Neva Karaali önderliğinde düzenlenen maçın sonunda Down'lu gençlerden oluşan ritm grubu coşkulu ve Karadeniz esintili mini bir konser verdi. Dernek Başkanı Prof. Dr. Ergun Demirsoy ''+1 Farkla değil büyük farkla yenildik'' dedi.

+1Farkla Değil Büyük Farkla Yenildik
banner232

+1 FARKLA DEĞİL BÜYÜK FARKLA YENİLDİK...

Engelliler Haftası sebebiyle gerçekleştirilen don sendromu farkındalık maçında Tomurcuk Vakfı Gençleri ile Bizim Neslin Uşakları (BNU) üyeleri ve gençleri İstanbul Ataşehir'de karşı karşıya geldi. Down'lu gençler 9-3'lük farkla BNU'yu yendi. 

Kültüre, sanata, amatör sporlara, gençlerin eğitimine verdiği desteklere bir yenisini daha ekleyen BNU engelliler haftası için Tomurcuk Vakfı ile el ele vererek down'lu gençlerle  harika bir gün geçirdi.

Tomurcuk Vakfı Müzik Öğretmeni ve aynı zamanda Bnu Derneği Genel Koordinatörü Neva Karaali önderliğinde düzenlenen maçın sonunda Down'lu gençlerden oluşan ritm grubu coşkulu ve Karadeniz esintili mini bir konser verdi. 

Dernek Başkanı Prof. Dr. Ergun Demirsoy ''+1 Farkla değil büyük farkla yenildik'' dedi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner253