banner230

Tuna Taşkın''Aday Değil Hizmetkarım''

İYİ Parti Trabzon İl Başkanlığına aday ikinci isim Tuna Taşkın oldu.

Tuna Taşkın''Aday Değil Hizmetkarım''
banner232

Başkanla istişare yapıp adaylığını açıklayan Taşkın, “İl başkanlığı olma sevdasıyla değil, teşkilatıma hizmetkâr olma sevdasıyla yola çıkıyorum. Trabzon için projelerimiz var.” dedi.
İYİ Parti’nin zor şartlarda kurulduğuna dikkat çeken Taşkın yaptığı basın açıklamasında, “İYİ parti 2 yıl boyunca zor süreçlerden geçti. Partiyi kuramaz, yola çıkamaz, seçime giremez dediler. Biz bunların hepsini başardık. Biz büyük aileyiz. Adaylığımı açıklama sebebim genç olarak davama hizmet etmek. İl başkanımızla da görüştüm. Fikirlerimizi beyan ettik. Sağ olsun bir abi olarak kırmadı. Demokrasi İYİ Partinin her yerinde… Demokratik ortamda seçimimizi yapacağız.” diye konuştu.
Fitne, fesatlara izin vermeyeceğini söyleyen Taşkın, “İYİ Partinin yükselişini izleyen iktidar partisi fitne fesat sokmaya çalışabilir. Bunlara karşıyız. Tek hedefimiz Türkiye’yi iyi yönetmek. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’i cumhurbaşkanı yapmak.” şeklinde belirtti.


TAŞKIN;DERSİMİZE ÇALIŞTIK
Koltuk sevdalısı olmadığını açıklayan Taşkın, “Görevim yokken de kapı kapı dolaşıyordum. Gençliğimiz var. İl başkanlığı olma sevdasıyla değil, teşkilatıma hizmetkâr olma sevdasıyla yola çıkıyorum. Oturduğum yerden değil, halkın arasında çalışmak için yola çıktık. Vatandaşlarımız en çok seçim zamanı gelindiğini seçimden sonra kimseyi göremediklerinden yakınıyor. Biz bu algıyı kırmak istiyoruz. Bizim de çorbada tuzumuz olsun diye adaylığımızı koyuyoruz. Trabzon için projelerimiz var. Birçok etkinlik yapacağız. Tarım, sanayi, ekonomi sorunları için komiteler kurup masaya yatıracağız. Dersimize iyi çalıştık.” şeklinde ifadelere yer verdi. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273