banner164

Milletvekili Salih Cora Çalışmaları İle Göz Dolduruyor

AK Parti Trabzon Milletvekili Avukat Salih Cora, Parti içindeki çalışmaları ile ön plana çıkıyor.

Milletvekili Salih Cora Çalışmaları İle Göz Dolduruyor
banner232

Milletvekili Salih Cora Çalışmaları İle Göz Dolduruyor 

AK Parti Trabzon Milletvekili Avukat Salih Cora, Parti içindeki çalışmaları ile ön plana çıkıyor. Gerek seçimden önce gerekse de seçimden sonra gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor.

31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesinde Trabzon'u karış karış gezen, bütün hemşehrilerinin gönlüne dokunmayı başaran Salih Cora seçimden sonra da Ankara, İstanbul ve Trabzon arası mekik dokuyor.

Seçimlerde İstanbul'da yaşanan usulsüzlükler karşısında avukat olması hasebiyle oyların yeniden sayılması sürecini yakından takip eden Cora, birgün Maltepe'de, birgün Şişli'de, birgün Beyoğlu'nda, birgün Beylikdüzü'nde birgün Kağıthane'de, sayım işlemlerinin hukuki süreçlerini takip ediyor, bulduğu ilk fırsatta Trabzon'a koşuyor burada da teşkilat çalışmalarında yer alıyor. Cora bununla birlikte siyasetin Ankara ayağını da yakından takip ediyor. 

İstanbul'daki yoğun tempo karşısında Salih Cora, bulduğu ilk fırsatta önceki gün Trabzon' a geldi ve Beşikdüzü ilçe teşkilatı ile seçim sonuçlarını değerlendirdi, onlara moral ve destek verdi. Ardından yine İstanbul'a giden Cora buradaki sayım işlemlerinin takibini sürdürüyor.
Cora'nın bu çalışmaları parti içinde herkesin dikkatini çekiyor, takdirle karşılanıyor.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273