İYİ Parti CHP İttifakı Kesinleşti İşte Trabzon Büyükşehir Adayı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Trabzon'da büyükşehir için ittifak yapılmasını kararlaşıtırmasının ardından aday da kesinleşti.

İYİ Parti CHP İttifakı Kesinleşti İşte Trabzon Büyükşehir Adayı
banner232

İYİ Parti CHP İttifakı Kesinleşti İşte Trabzon Büyükşehir Adayı 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Trabzon'da büyükşehir için ittifak yapılmasını kararlaşıtırmasının ardından aday da kesinleşti. Alınan ittifak kararı öncesinde İyi Parti Trabzon için Prof. Dr. Atakan Aksoy'u aday göstermişti. İttifak açıklamasının ardından Aksoy, İyi Parti Trabzon Milletvekili Dr.Hüseyin Örs ve İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli ile İyi Parti Genel Merkezine gitti.  Akşener, adaylık için son noktayı koyarak Aksoy'un aday olarak gösterilmesini netleştirdi. Buna göre CHP ve İyi Parti'nin Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Atakan Aksoy oldu. Aksoy, Trabzon'da büyükşehir belediye başkanlığı için yarışacak.

AKŞENER BAŞARI DİLEDİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, genel merkezde yapılan görüşme sonrasında yaptığı açıklamada;" Adayımız Prof. Dr. Atakan Aksoy bilgisi, vizyonu, kişiliği ile Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığının en güçlü adayıdır. Ben kendisinide şimdiden Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görüyor, Trabzon'a çok faydalı hizmetleri olacağına inanıyorum. Adayımızı tebrik eder, başarılar dilerim." dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 15:20
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273