banner164

CHP Belediye Başkan Aday Adayı Cahit Erdem'den Teşekkür

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Cumhuriyet Halk Partisi'nden Beşikdüzü Belediye Başkanlığı için Adaylığı başvurusunda bulunan Cahit Erdem'den Erdemli davranış.

CHP Belediye Başkan Aday Adayı Cahit Erdem'den Teşekkür
banner232

CHP Belediye Başkan Aday Adayı Cahit Erdem'den Teşekkür 
Haber: Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com 

 Cumhuriyet Halk Partisi'nden Beşikdüzü Belediye Başkanlığı için Adaylığı başvurusunda bulunan ancak bir diğer Aday Adayı olan Ramis Uzun'un Aday gösterilmesinden sonra Cahit Erdem'den Erdemli davranış.

Cumhuriyet Halk Partisi'nden Beşikdüzü Belediye Başkanlığı için Adaylığı başvurusunda bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi,ASKF Başkanı Burhan Cahit Erdem Partisi CHP'nin Beşikdüzü Belediye Başkan Adaylığı için Ramıs Uzun'u aday göstermesinden sonra Partisi CHP'ye ve desteklerini esirgemeyen herkese böyle teşekkür etti. 
BURHAN CAHİT ERDEM 

Değerli Dostlarım...
Beşikdüzü Belediye Başkanlığı adaylığı sürecinde bana desteklerini esirgemeyen Chp li dostlarıma,muhtarlarıma,eş, dost ve arkadaşlarıma,diğer partilerde yer alıp desteklerini ifade eden gönül insanlarına,Basın ve spor camiasından arayıp katkı sunan kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum..asla küsmek yok..
Aday gösterilen Arkadaşıma en samimi duygularımla başarılar diliyorum...

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160