Başkan Revi “Herkese Teşekkür Etti”

Ak Parti Trabzon İl Danışman Toplantısı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank,Trabzon Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu,Muhammet Balta,İl yönetim kurulu üyeleri İlçe Başkanları İlçe Yönetşm kurulu üyeleri ve mahalle başkanları,Belediye Meclis üyelerinin katılımı İle Hamamizade İhsan Bey kültür merkezinde gerçekleşti . Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması sonrası Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi kürsüye çıkarak konuşmasını yaptı. İşte o konuşmanın satır başları.

Başkan Revi “Herkese Teşekkür Etti”
banner232

Sayın Bakanım, Milletvekillerim, Büyükşehir Belediye Başkanım, İlçe Belediye Başkanlarım, İlçe Başkanlarım, teşkilâtımızın değerli yöneticileri, AK Partili kardeşlerim ve basınımızın kıymetli temsilcileri hepiniz İl Danışma Meclisi Toplantımıza hoş geldiniz. 

 AK Parti kurulduğu günden beri, partimizin büyümesinde ve gelişmesinde emeği olan bütün teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. 
Bu süre zarfında aramızdan ayrılarak Ebediyete irtihal eden değerli dava arkadaşlarımıza da Allah'tan rahmet diliyorum.
Biz şuan burada bu konuşmaları yaparken; Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve güvenlik güçlerimiz; Ülkemizin bekası, bölgemizin huzur ve güvenliği için Ülke içerisinde ve sınır ötesinde operasyonlar gerçekleştirmekte. 
Dualarımız ve gönlümüz askerlerimizle. Şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar dilerim. 
Rabbim Mehmetçiklerimizin ayaklarına taş değdirmesin!  
Yine Elazığ ve Van’da yaşamış afetler sonucu hayatını kaybedenlere de Allah’tan rahmet diliyorum.
AK Parti teşkilatları olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde; kurulduğumuz günden beri milletimize hizmet etme gayesiyle çıktığımız bu yolda sayısız yatırım ve projeler gerçekleştirdik.
Bu güne kadar hedeflerimizden hiç şaşmadan başarımızı sürekli daha yukarı taşıyarak milletimizin teveccühünü kazandık. 
Ülkemizde olduğu gibi Trabzonumuz’da da büyük yatırımlar gerçekleştirerek önemli başarıların altına imzamızı attık!
Sayın Cumhurbaşkanımız ve Bakanlarımızın destekleriyle Trabzonumuz’un dünya kenti olması yolunda önemli yatırım ve projeleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. 
Hem ülkemiz için hem de Trabzonumuz için ‘Yeni Hedeflere’ büyük bir kararlılıkla ilerliyoruz. 
Bir önceki il danışma meclisi toplantımızı 10 Ocak tarihinde basına kapalı olarak Teşkilat mensuplarımızın katılımlarıyla gerçekleştirdik.  10 Ocak tarihinden itibaren bu güne kadar birçok etkinlik ve faaliyet gerçekleştirdik. 
2008 yılından itibaren yoğun bir katılımla devam eden AK Parti Siyaset Akademisini bu yıl yine Trabzon’da gerçekleştiriyoruz. Siyasete ilgi duyan vatandaşlarımız ve birçok partilimiz AK Parti İl Başkanlığımıza başvuruda bulundu. 
Türkiye’nin geleceğinde yerlerini almak için AK Parti Siyaset Akademisine başvuru yaptılar. Hepsine şimdiden başarılar diliyorum. 
Elazığ ve Malatya depremleri sonrasında AK Parti Trabzon İl Başkanlığı olarak gerekti hassasiyeti gösterdik. 
Trabzon genelinde bütün teşkilat mensuplarımızla Elazığ depreminin yaralarını sarmak üzere Trabzon Büyükşehir Belediyemiz ve İlçe Belediyelerimizin başlatmış olduğu yardım kampanyalarına destek olduk. 
Bütün teşkilat mensuplarımızı ve vatandaşlarımızı yardım kampanyalarına yönlendirdik. 
#Kudüs kırmızı çizgimizdir! Diyerek her platformda ABD VE İsrail’in aldığı hukuksuz ve tek taraflı girişimleri lanetledik, reddettik. 
31 Ocak’ta, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde 135. genişletilmiş il başkanları toplantımızı gerçekleştirdik.  
Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan parti binamıza teşrif ederek bizleri onurlandırdılar. 
Kendileri ile birlikte Trabzon-Maçka yolu şantiyesini ve partimizin vizyon projesi olan Yeni Zigana Tüneli şantiyesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldık. Vizyon projemizde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan'ın teşrifleriyle Milletvekillerimiz, Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımızla birlikte bölgemizde devam eden yatırım ve projelerle ilgili istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. 
 
2004-2014 yılları arasında birlikte görev yaptığımız İl Genel Meclisi Üyesi arkadaşlarımızla bir araya gelerek hasbihal eyledik. Trabzonumuz'a yaptıkları hizmetlerden dolayı hepsine tekrardan teşekkür ederim.
 
Son olarak; Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kuruluştan bu güne partimizde görev yapmış olan önceki dönem ilçe başkanlarımızın şahsına göndermiş olduğu mektupları düzenlediğimiz program ile kendilerine teslim ettik. 
Genel merkezimizden gelecek olan diğer mektupları da yine diğer ilçe başkanlarımıza teslim edeceğiz. 
Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla başlayan kongre süreci bizde inşallah 29 Şubat itibariyle Köprübaşı ilçemizden başlayacak. 
Partimiz yenilenerek, güçlenerek büyümeye devam edecek.


Bir kez daha katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder İl Danışma Meclisi toplantımızın hayırlara vesile olmasını dilerim.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273